TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
In De Grannies van Amsterdam volgen de camera's tien aflevering lang vijf weduwes van rond de zeventig jaar uit Amsterdam-Zuid. Lorraine (74), Mug (79), Joanita (80), Tonneke (69) en Jocelyn (74) hebben een jarenlange, hechte band. 'Met thema’s als vriendschap, liefdesperikelen en ondernemingslust biedt deze serie een inspirerend portret van het leven op leeftijd', aldus Omroep MAX. Zou geruzie als in The Real Housewives of Amsterdam de kijker bespaard blijven?
Er klinken enthousiaste, maar ook wat argwanende reacties op dit reality-tvnieuws. Is dit een 1 april-grap? Nee hoor, verzekert de omroep hen in meerdere reacties én een bevestiging aan Tina Nijkamp. De komst van De Grannies van Amsterdam komt bovendien niet helemaal uit de lucht vallen. Vorig jaar verklapten de dames in een interview met De Telegraaf namelijk al het volgende: "Er komt waarschijnlijk een realityserie op tv over ons. De pilot is al opgenomen."
De Grannies van Amsterdam is vanaf maandag 28 april te zien via NPO Start.

De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Juliette van Ardenne terug bij GTST, maar niet als Rosie
11:00Dit programma vervangt Oh Oh Den Haag op SBS6
08:36Undercover in Nederland verhuist naar de maandagavond en is vanaf deze datum weer te zien
08:17Dit is de startdatum van Een Vergetelijk Mooie Reis met Paul de Leeuw
07:44De TV van gisteren: Bijna 4 miljoen kijkers zien gouden race Jutta Leerdam