TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
De Nederlandse housewives zijn: Cherry-Ann Person, Djamila Celina, Hella Huizinga, Kimmylien Nguyen, Maria Tailor, Sheila Bergeik en Susanna Klibansky. Niet direct hele bekende namen, maar stuk voor stuk hele rijke dames.
Cherry-Ann is de vriendin van Coolcat-CEO Roland Kahn, Djamila Celina is model en dj, Hella Huizinga is een dure weddingplanner, Kimmylien Nguyen is eigenaresse van zes nagelsalons, Maria Tailor is modeondernemer en influencer, Sheila Bergeik is ontwerpster van haar eigen accessoirelijn en Susanna Klibansky zit in de zaak van haar zwager, kunstenaar Joseph Klibansky.
In The Real Housewives of Amsterdam worden de dames gevolgd tijdens hun glamourvolle leven. Wereldwijd zijn er al dertig edities van de realityserie. Een releasedatum is er nog niet.
Van cryonisch invriezen tot een bordeel: dit zie je in het nieuwe seizoen van Ewout:
13:19De Grannies van Amsterdam zijn terug en de eerste beelden beloven weer veel lol
11:03Vanaf deze datum is het tweede seizoen van Over De A4 op televisie te zien
09:31Dit programma vervangt Ons Kent Ons op RTL 4
07:49De TV van gisteren: Vernieuwde Triviant valt nog niet in de smaak bij kijkers