TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Dat heeft een woordvoerder van Talpa bevestigd aan Lovereality.
De eerste aflevering van het nieuwe realityprogramma Muscles & Brains werd vorige week maandag zelfs op twee zenders uitgezonden: NET 5 en SBS6. De Meilandjes moesten op SBS6 wijken voor het NET5-programma.
De kijkcijfers van de nieuwe reality gameshow waren echter teleurstellend. Muscles & Brains trok slecht 77.000 kijkers op NET 5. Op SBS6 deed het programma het iets beter, maar nog steeds matig met slechts 249.000 kijkers.
Vanwege de tegenvallende kijkcijfers heeft Talpa besloten om het programma op een ander tijdstip uit te zenden. Eerst was de show om 20.30 uur op NET 5 te zien, maar dat wordt vanaf vanavond 21.30 uur. Het is nog niet duidelijk welk programma om 20.30 uur op de zender wordt uitgezonden.
MAFS gemist? Danique voelt zich afgewezen door Kyle en dat doet verdriet
09:38De TV van gisteren: groenteboer krijgt volop bijval van kijkers Mr. Frank Visser Doet Uitspraak
19:44Geen yamas meer voor vakantiegangers: Iris stopt als B&B-houder
16:12MAFS-koppel Domenik en Ferenc maakt flink wat los bij de kijker
14:51Martien reageert op auto-ongeluk: 'Meid.. je weet niet wat je meemaakt'