TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Oud-voetballer Andy van der Meijde en zijn vrouw Melisa Schaufeli zijn binnenkort weer wekelijks te zien met hun avonturen. In augustus gaat het nieuwe seizoen van Andy & Melisa van start.
Ruim zeven jaar geleden konden kijkers al meegenieten met hun grote verbouwing, maar nu heeft het stel een nieuw project. Ze hebben namelijk een huis gekocht in Spanje en willen dat omtoveren tot een Bed & Breakfast, wat natuurlijk voor veel drama en hilariteit gaat zorgen.
De eerste paar seizoenen van Andy & Melisa waren zowel bij SBS6 als via RTL te zien en zorgde toen voor prima kijkcijfers op SBS6. Gemiddeld scoorde de realitysoap 500.000 kijkers.
Melisa geeft op haar Instagram alvast een voorproefje wat we kunnen verwachten.
Dat Andy van der Meijde geen uitdaging uit de weggaat, blijkt wel uit zijn deelname aan Make Up Your Mind. Eind april werd hij door kijkers geroemd toen hij als drag queen het podium opkwam en met een statement kwam.
Andy & Melisa is vanaf 26 augustus wekelijks te zien om 20:30 uur op SBS6.
Het MAX Orkest zoekt nieuw muzikaal talent en gooit de deuren verder open
10:40Nicolaas Veul krijgt massaal bijval na felle reactie op uitspraken over lhbtiq+-propaganda
09:45Deze serie vervangt Zussen na de seizoensfinale op NPO 1
09:07Diego González-Clark en Noa Zwan verklappen alvast iets over hun GTST-verhaallijn: 'Drama'
09:00Dit programma vervangt Bestemming X op RTL 4