TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
En dat duurt niet lang meer: op 26 oktober is het tweede seizoen van de realityserie weer wekelijks te zien op RTL5!
Lees ook: John de Bever verkoopt De Bevers-huis
In het eerste seizoen van De Bevers kregen kijkers letterlijk alles mee uit het leven van John de Bever en zijn man (en tevens manager) Kees Stevens. Van auto's wassen, nagels knippen tot een surprise party: de camera's waren overal bij. Eén ding is inmiddels duidelijk: dat gaat in het tweede seizoen niet veranderen.
Er staat de heren namelijk weer heel wat te wachten. Zo investeren ze in een frikandellenkraam in Kroatië, kopen ze een nieuw huis in Spanje, duiken ze het zwembad in bij Corry Konings, overweegt Kees een haartransplantatie ondanks zijn diepgewortelde angst voor naalden en haalt John herinneringen op met zijn enige vrouwelijke vlam ooit - Annie Schilder. Ook hebben ze de kerstfanreis naar Almelo en Johns geplande optredens.
Maar Kees zit zelf ook niet stil. De nieuwe realityster, die kijkers eerder dit jaar massaal in hun harten sloten, is namelijk zelf druk aan het trainen voor een sixpack. Hiervoor probeert hij niet alleen diverse sporten uit, maar krijgt hij ook hulp van onder meer fitfluencer Sam Hoogland.
Benieuwd naar meer? De Bevers is vanaf woensdag 26 oktober wekelijks om 20:30 uur te zien op RTL5.
Hinke en Giovanni delen groot nieuws vlak voor start nieuw seizoen MAFS
13:27Regisseur Het Perfecte Plaatje spaart RTL Tonight niet na grote blunder
10:40Van Groningen naar Colombia: Ewout Genemans werkt aan nieuw tv-project
10:16Nog in de stemming? Op deze datum zie je The Passion Hemelvaart
09:42Video: Reis van Erica Terpstra voor nieuwe aflevering(en) staat gepland