TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
En dat duurt niet lang meer: op 26 oktober is het tweede seizoen van de realityserie weer wekelijks te zien op RTL5!
Lees ook: John de Bever verkoopt De Bevers-huis
In het eerste seizoen van De Bevers kregen kijkers letterlijk alles mee uit het leven van John de Bever en zijn man (en tevens manager) Kees Stevens. Van auto's wassen, nagels knippen tot een surprise party: de camera's waren overal bij. Eén ding is inmiddels duidelijk: dat gaat in het tweede seizoen niet veranderen.
Er staat de heren namelijk weer heel wat te wachten. Zo investeren ze in een frikandellenkraam in Kroatië, kopen ze een nieuw huis in Spanje, duiken ze het zwembad in bij Corry Konings, overweegt Kees een haartransplantatie ondanks zijn diepgewortelde angst voor naalden en haalt John herinneringen op met zijn enige vrouwelijke vlam ooit - Annie Schilder. Ook hebben ze de kerstfanreis naar Almelo en Johns geplande optredens.
Maar Kees zit zelf ook niet stil. De nieuwe realityster, die kijkers eerder dit jaar massaal in hun harten sloten, is namelijk zelf druk aan het trainen voor een sixpack. Hiervoor probeert hij niet alleen diverse sporten uit, maar krijgt hij ook hulp van onder meer fitfluencer Sam Hoogland.
Benieuwd naar meer? De Bevers is vanaf woensdag 26 oktober wekelijks om 20:30 uur te zien op RTL5.
Yvonne Coldweijer slacht Olcay Gulsen: 'Het is bijna dwangmatig'
12:19NPO bevestigt: 'Nederland naar Songfestival in 2027 en zo gaan we het doen'
11:08Wanneer is de finale van De Slimste Mens te zien?
10:00Jamai Loman verklapt wat zijn favoriete tv-programma's zijn: 'Ik vind ze fantastisch'
08:30Dit is de startdatum van het nieuwe seizoen van Promenade