TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Dit belooft een avontuur te worden om nooit meer te vergeten.
Zeg maar gedag tegen de bekende survivalshows zoals Expeditie Robinson, No Way Back VIPS en Hunted VIPS, want Shaolin Heroes is een heel ander soort avontuur. In deze spannende en meeslepende realityshow trekt een groep bekende gezichten naar het verre Azië, waar ze negen dagen lang de intense training van echte Shaolin-meesters ondergaan.
De vraag is dan ook: wie lukt het om de zware fysieke opdrachten en meditatieoefeningen goed uit te voeren en als een nog beter mens terug te keren?
We horen je al denken: leuk allemaal, maar om welke BN'ers gaat het eigenlijk? In dit programma durven Pieter Valley, Juvat Westendorp, Keizer, Tooske Ragas, Waldemar Torenstra, Sanne Wevers, Kim-Lian van der Meij, Egbert-Jan Weber, Fenna Ramos en Jaap Jongbloed het aan om het oude pad van de Shaolin Warriors Monks te volgen. Of ze het ook allemaal volhouden, blijft natuurlijk nog een mysterie.
Benieuwd naar meer? Bekijk dan hieronder alvast de trailer!
De Videoland Original Shaolin Heroes start op 12 maart met twee afleveringen en is vervolgens iedere woensdag te streamen bij Videoland. De afleveringen verschijnen steevast tussen 00:00 uur en 09:00 uur.
Wie is er nu beter in het ontmaskeren van de Mol dan een oud-Mol? Helemaal niemand natuurlijk! Thomas Cammaert blikt daarom voor ons elke week terug op de aflevering van Wie Is de Mol? om alle hints, aanwijzingen en theorieën te analyseren.
Video: Jean-Paul uit B&B Vol Liefde brengt muziek uit
10:49Video: Zijn grappen van Even Tot Hier over Marco Borsato wel gepast?
10:06'Hij doet het weer': Art Rooijakkers geniet weer van zijn herstelde stem
10:00Robèrt van Beckhoven: 'Heel Holland Bakt is gezellig en tegelijkertijd megazwaar'
09:05Van oud liefje tot nieuw avontuur: Ingrid vindt liefde na B&B Vol Liefde