TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
En uiteraard is ze niet het enige bekende gezicht.
In het All Stars-seizoen van Ex on the Beach: Double Dutch keren bekende gezichten uit de afgelopen jaren terug om in eerste instantie een geweldige zomer te beleven. Ze doen zich tegoed aan alle drankjes, genieten van elkaars gezelschap en luieren lekker in de zon. Deze fijne omstandigheden duren echter niet lang. Al snel zullen ze weer te maken krijgen met de door hen gevreesde Tablet of Terror en de komst van hun (mogelijk eveneens) bekende exen.
Wie er straks allemaal het strand op komen lopen, blijft natuurlijk voorlopig nog even een verrassing. Toch weten we sinds vandaag al wel wie de Originals zijn. Dat zijn naast Shirley onder meer Ayleen (die je ook kunt kennen van Temptation Island), Elias, Ivory, Luca, Maxim, Michelle en de pas 20-jarige Yara-Nour.
Benieuwd wat zij gaan beleven? Ex on the Beach: Double Dutch All Stars is vanaf 7 april elke zondag om 22:00 uur te zien op MTV. Verwacht wordt dat de afleveringen kort daarna beschikbaar zullen zijn op Videoland.
Wil je altijd op de hoogte zijn van het laatste entertainmentnieuws? Dan hebben wij de gouden tip voor je. Namelijk TVgids.nl op Google Discover!
Eric de Munck geeft Yvonne Coldeweijer trap na: 'Wil haar niet meer zien'
11:45Ranomi Kromowidjojo keert terug als verslaggever bij de Olympische Winterspelen
11:18Mariah Carey gaat in het Italiaans zingen tijdens opening Olympische Winterspelen
10:07Daisy blikt terug op haar deelname aan De Bondgenoten: 'Eén groot spektakel'
10:06Video: Hélène Hendriks had bijna het bed gedeeld met Remy Bonjasky