TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Sjorleone mag zich de winnaar van het eerste seizoen van Paradise Hotel noemen. We hebben allemaal kunnen zien hoe hij dit voor elkaar heeft gebokst, maar toch ontbreekt er een belangrijk - en hilarisch - detail van zijn masterplan. Dit is namelijk uit de afleveringen geknipt door de makers.
Hij onthult in de podcast Borrelpraat wat dit precies is.
Sjorleone deed mee voor het geld en dat maakte hij vanaf de eerste dag al duidelijk aan de kijkers thuis. Hij wist gedurende zijn verblijf in het hotel iedereen om zijn vinger te winden en zijn vooraf opgestelde plan zonder al te veel problemen uit te voeren. Af en toe was hij de draad wel even kwijt, maar gelukkig had hij dan een bijzondere manier om weer op het juiste pad te komen.
Lees ook: Sjorleone geniet van bekendheid door Paradise Hotel
"Ik was daar gewoon echt de hele dag plannen aan het maken en schoenen aan het schuiven", vertelt Sjorleone. Op de vraag van podcastmaker Thijs Boermans wat hij precies bedoelt met 'schoenen schuiven' heeft de realityster een hilarisch antwoord. "Elke schoen was zeg maar een persoon en dan ging ik die schoenen schuiven van: als dit gebeurt dan is dat het gevolg. Dan was ik echt mijn hersens aan het kraken." Creatief!
Bekijk het fragment hieronder.
Paradise Hotel is nu in zijn geheel terug te kijken bij Videoland.
De TV van gisteren: Oos Kesbeke trots op alleskunner Frans
07:00GTST Spoilers - maandag 21 t/m donderdag 24 september 2026
06:47Vanavond op TV: A beautiful mess, Race across the world, Law Abiding Citizen
20:15Acteur Ferry Doedens diep in de financiële problemen: woning onder beslag
20:03RTL bevestigt nieuw Sinterklaasprogramma: bekende gezichten duiken op in Pietentijd