TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Sjorleone mag zich de winnaar van het eerste seizoen van Paradise Hotel noemen. We hebben allemaal kunnen zien hoe hij dit voor elkaar heeft gebokst, maar toch ontbreekt er een belangrijk - en hilarisch - detail van zijn masterplan. Dit is namelijk uit de afleveringen geknipt door de makers.
Hij onthult in de podcast Borrelpraat wat dit precies is.
Sjorleone deed mee voor het geld en dat maakte hij vanaf de eerste dag al duidelijk aan de kijkers thuis. Hij wist gedurende zijn verblijf in het hotel iedereen om zijn vinger te winden en zijn vooraf opgestelde plan zonder al te veel problemen uit te voeren. Af en toe was hij de draad wel even kwijt, maar gelukkig had hij dan een bijzondere manier om weer op het juiste pad te komen.
Lees ook: Sjorleone geniet van bekendheid door Paradise Hotel
"Ik was daar gewoon echt de hele dag plannen aan het maken en schoenen aan het schuiven", vertelt Sjorleone. Op de vraag van podcastmaker Thijs Boermans wat hij precies bedoelt met 'schoenen schuiven' heeft de realityster een hilarisch antwoord. "Elke schoen was zeg maar een persoon en dan ging ik die schoenen schuiven van: als dit gebeurt dan is dat het gevolg. Dan was ik echt mijn hersens aan het kraken." Creatief!
Bekijk het fragment hieronder.
Dit bericht op Instagram bekijken
Paradise Hotel is nu in zijn geheel terug te kijken bij Videoland.
Gordon haalt uit naar Tina Nijkamp: 'Voorzitter van de Gerard Joling fanclub'
12:32Shownieuws: gaat Bouke met zijn ElvisMatters Band naar Las Vegas?
11:36Terugkijken: Typhoon zingt in Beste Zangers een prachtige versie van Stil de Tijd voor Jacqueline Govaert
11:25'Waar hebben B&B Vol Liefde-Illya en Daniël hun peperdure auto's van betaald?'
11:20Lief: Ellen Callebout in tranen door nieuwe hond in De Verhulstjes