TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Vader Peter heeft dit nieuws zelf gedeeld met RTL Boulevard.
Het moment dat het echt misging met Mark is al even geleden. "In de nacht van vrijdag 28 juni op zaterdag 29 juni is Mark Gillis in kritieke toestand opgenomen op de SEH van het ziekenhuis. Onder de zorg van de artsen zijn verschillende onderzoeken gestart om te achterhalen waarom Mark zo ziek was geworden."
Eenmaal in het ziekenhuis is Mark overgebracht naar de intensive care waar volgens Peter zijn situatie verder is verslechterd. Hierdoor werd het noodzakelijk om hem in de nacht van zaterdag op zondag in kunstmatige coma te brengen en te beademen. "Dit gaf zijn lichaam de kans om te rusten en hopelijk snel te reageren op de antibiotica."
Uit onderzoek is inmiddels gebleken dat Mark een ernstige longontsteking onder de leden heeft. Welke bacterie of welk virus hem nu zo ziek maakt, is nog niet bekend. Volgens Peter vecht Mark nog steeds voor zijn leven.
Wat speelt er achter de schermen? NTR wil niets kwijt over vertrek Stefan de Walle
09:16Grote verandering bij The Passion: bezoekers moeten voor het eerst betalen
08:52De TV van gisteren: Aanwezigheid Mark Rutte bezorgt Pauw & De Wit seizoensrecord
06:47Vanavond op TV: Flikken Rotterdam, Got talent, Jackie Brown
06:00Alles over Waar de F*ck Is Stuk seizoen 2: van de deelnemers tot de startdatum