TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
De kogel is door de kerk: Familie Gillis: Massa is Kassa krijgt definitief een nieuw seizoen. De komst van een nieuw seizoen was lang onzeker, omdat Peter Gillis de laaste tijd meerdere keren in opspraak kwam.
Half januari moest Peter Gillis voor de rechter verschijnen vanwege een zaak over belastingfraude. Het Openbaar Ministerie (OM) eiste een celstraf van 18 maanden, waarvan zes voorwaardelijk. Daarnaast werd geëist dat hij twee jaar lang niet mag ondernemen.
De realityster wordt niet alleen verdacht van belastingfraude, maar ook van het onjuist voeren en bewaren van administratie, het delen van onjuiste gegevens aan de Belastingdienst en het te laat indienen van de belastingaangifte.
Ondanks alle ophef, komt er toch een nieuw seizoen van het realityprogramma Massa is Kassa. Dat heeft Peter Gillis zelf bevestigd tegenover Shownieuws. ''Als je de media moet geloven kwamen we al niet meer op de buis, dus ik vind het heel leuk dat we deze boodschap kunnen brengen voor alle fans die willen kijken'', aldus Peter voor de camera's van Shownieuws.
Fans van het realityprogramma kunnen in het veertiende seizoen onder meer muziek en optredens van Wendy van Hout verwachten. Ook gaat de camera mee naar de rechtbank waar Peter moet verschijnen. ''Een gedeelte gaan we wel laten zien, daar ontkom je ook niet aan'', zegt Gillis daarover. Hieronder kun je het interview met de familie Gillis bekijken.
De opnames voor het nieuwe seizoen zijn in volle gang. Peter heeft ook al de startdatum van het veertiende seizoen onthuld. De nieuwe reeks gaat op vrijdag 16 mei van start op SBS6.
Komt er een tweede seizoen van Daten in het Dorp?
07:39Wanneer is de finale van Stars on Stage op televisie te zien?
07:24De TV van gisteren: Weet Ik Veel-kijkers blijven klagen over de app
06:47Vanavond op TV: De oligarch en de kunstdealer, Married at first sight België, Battleship
20:31De kogel is door de kerk: De Augurkenkoning krijgt een vijfde seizoen