TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Na tientallen prachtige uitjes, diverse rozenceremonies en twee 24-uursdates klonk zojuist het slotakkoord van De Bachelorette. De vraag is natuurlijk: heeft kapitein Joris het hart van model Sylvia Geersen veroverd of toch 'dark horse' Samé?
Pas op: spoilers!
Sylvia Geersen heeft er dit hele seizoen van De Bachelorette geen geheim van gemaakt dat ze op zoek is naar ware liefde. Ze heeft zich daarvoor kwetsbaar opgesteld, zich opengesteld en onderweg oprechte connecties gesmeed met meerdere mannen. De keuze in deze prachtige slotaflevering viel haar dan ook zwaar, want moest ze nu kiezen voor de zekerheid die Samé haar geeft of toch voor het avontuur dat (kapitein) Joris met zich meebrengt?
"De keuze is heel erg moeilijk, omdat beide heren heel veel met elkaar gemeen hebben", legt ze dan ook nog eens uit. "Ze zien er van de buitenkant dan totaal anders uit, maar hun binnenkant matcht heel erg. Ze hebben allebei een goed hart, zijn alle twee zachtaardig en menen het ook echt met mij."
Toch heeft haar hart gesproken en die gaat toch echt uit naar... Joris! Dit laat ze hem in stijl weten met een prachtig gedicht. "Lieve Joris, vanaf het moment dat ik je zag, je leuke uitstraling en je mooie lach, je viel bij mij gelijk op. Daarom nam ik je mee naar die bergtop. Hoog in de lucht, misschien wel mijn droomvlucht", begint ze. "Ik ben dan ook blij je weer te zien, want bij jou denk ik: is hij mijn liefde misschien?"
En dat is hij. Na twaalf afleveringen is er eindelijk voor het eerst gezoend!
Ben je nu benieuwd of Sylvia Geersen en Joris ook na de opnames nog bij elkaar zijn gebleven? Kijk dan op donderdag 20 april naar de reünie van De Bachelorette op streamingdienst Videoland
Benieuwd welke wedstrijden er iedere dag op het programma staan tijdens het WK voetbal, wanneer Oranje speelt en hoe laat de toppers beginnen? Wij zetten het complete speelschema van het WK 2026 overzichtelijk voor je op een rij.
Het is eindelijk tijd voor het WK Voetbal 2026 en natuurlijk juichen we Nederland zo hard mogelijk toe, maar het is ook leuk als je zelf in de prijzen kunt vallen.
Noa Vahle heeft zin in het WK Voetbal: 'Ik ben de enige die namens SBS6 gaat'
09:49Spraakmakende kandidate Julia keert terug in De Bondgenoten: 'Zo'n kans ga je nooit meer krijgen'
09:36Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op donderdag
09:22Jan Versteegh over grote veranderingen in De Bondgenoten: 'Wordt een spektakel'
08:56Tijl Beckand neemt 'met een beetje pijn in mijn hart' afscheid van Het Perfecte Plaatje Op Reis