TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Later deed ze aangifte tegen hem wegens mishandeling.
In maart van 2023 werd Nicol aangehouden na een aanrijding tegen een vangrail. Met een blaas- en speekseltest ging ze akkoord en daaruit bleek dat ze alcohol had gedronken en drugs had gebruikt. Met een bloedproef ging ze vervolgens niet akkoord.
In de rechtbank vertelt Nicol dat 'een bloedtest haar terug deed denken aan de mishandelingen'. Volgens haar heeft ze in het afgelopen jaar 'al te veel pijn heeft gehad'. Ze zou nog liever overreden worden door een auto dan een naald in haar lichaam krijgen.
Haar advocaat Sébas Diekstra redeneert dat Nicol 'geen andere keus had vanwege psychische overmacht'. Het prikken van haar bloed zou haar 'herinneren aan momenten dat ze haar eigen bloed van de grond of lakens moest schrobben'. Toch heeft de politierechter een andere mening.
Volgens de rechter is er geen sprake van overmacht en daarom legde hij haar een taakstraf op van tachtig uur op waarvan veertig voorwaardelijk.
Sinds het stel, dat bekend werd door Massa Is Kassa uit elkaar is, regent het aantijgingen. Zo deed Nicol aangifte van mishandeling en eist Peter 1,7 miljoen euro van Nicol.
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
Zijn GTST-actrices Noa, Noa en Jolijn de opvolgers van Linda, Roos en Jessica?
10:30Zo warm wordt het zaterdag in Nederland tijdens de WK-wedstrijd tegen Zweden
10:11Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op maandag
09:35Video: Flodder-actrice Lettie Ooshoek (buurvrouw Neuteboom) overleden
09:16Staat Johnny de Mol open voor terugkeer in GTST?