TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Later deed ze aangifte tegen hem wegens mishandeling.
In maart van 2023 werd Nicol aangehouden na een aanrijding tegen een vangrail. Met een blaas- en speekseltest ging ze akkoord en daaruit bleek dat ze alcohol had gedronken en drugs had gebruikt. Met een bloedproef ging ze vervolgens niet akkoord.
In de rechtbank vertelt Nicol dat 'een bloedtest haar terug deed denken aan de mishandelingen'. Volgens haar heeft ze in het afgelopen jaar 'al te veel pijn heeft gehad'. Ze zou nog liever overreden worden door een auto dan een naald in haar lichaam krijgen.
Haar advocaat Sébas Diekstra redeneert dat Nicol 'geen andere keus had vanwege psychische overmacht'. Het prikken van haar bloed zou haar 'herinneren aan momenten dat ze haar eigen bloed van de grond of lakens moest schrobben'. Toch heeft de politierechter een andere mening.
Volgens de rechter is er geen sprake van overmacht en daarom legde hij haar een taakstraf op van tachtig uur op waarvan veertig voorwaardelijk.
Sinds het stel, dat bekend werd door Massa Is Kassa uit elkaar is, regent het aantijgingen. Zo deed Nicol aangifte van mishandeling en eist Peter 1,7 miljoen euro van Nicol.
Opvolger van Stefan de Walle dit jaar al te zien in Het Sinterklaasjournaal
13:58AVROTROS deelt alvast een sneak peek van duettenaflevering Beste Zangers
13:28Makers van De Bondgenoten zetten kijkers op het puntje van hun stoel: 'De hel breekt los'
10:09Jutta Leerdam in Casa di Beau over kritiek: 'Oh dat komt door haar vriend'
09:33Beau van Erven Dorens na alle commotie te gast bij Renze Klamer: 'Ik mis de desk een beetje'