TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Later deed ze aangifte tegen hem wegens mishandeling.
In maart van 2023 werd Nicol aangehouden na een aanrijding tegen een vangrail. Met een blaas- en speekseltest ging ze akkoord en daaruit bleek dat ze alcohol had gedronken en drugs had gebruikt. Met een bloedproef ging ze vervolgens niet akkoord.
In de rechtbank vertelt Nicol dat 'een bloedtest haar terug deed denken aan de mishandelingen'. Volgens haar heeft ze in het afgelopen jaar 'al te veel pijn heeft gehad'. Ze zou nog liever overreden worden door een auto dan een naald in haar lichaam krijgen.
Haar advocaat Sébas Diekstra redeneert dat Nicol 'geen andere keus had vanwege psychische overmacht'. Het prikken van haar bloed zou haar 'herinneren aan momenten dat ze haar eigen bloed van de grond of lakens moest schrobben'. Toch heeft de politierechter een andere mening.
Volgens de rechter is er geen sprake van overmacht en daarom legde hij haar een taakstraf op van tachtig uur op waarvan veertig voorwaardelijk.
Sinds het stel, dat bekend werd door Massa Is Kassa uit elkaar is, regent het aantijgingen. Zo deed Nicol aangifte van mishandeling en eist Peter 1,7 miljoen euro van Nicol.
Kevin Hassing reageert op Expeditie Robinson-kritiek
08:01De TV van gisteren: Realityserie De Hanslers blijft scoren
08:00Carlo Boszhard leerde belangrijke lessen van Paul van Gorcum
07:00GTST Spoilers - maandag 8 t/m donderdag 11 december 2025
06:00Advent dag 2 | De 5 leukste Nederlandse realityshows op Prime Video