TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Peter Gillis maakte donderdag het nieuws over het stoppen zelf bekend.
Eerder liet Peter Gillis al weten dat ze misschien zelf al wilden stoppen met de realityprogramma. En de laatste aflevering van dit seizoen is de honderdste aflevering, mogelijk is het verhaal van de Familie Gillis dan rond? Het definitieve oordeel is nog niet gevallen, maar de kans is er dat we met het laatste seizoen bezig zijn.
Het nieuws over de parken van Peter stapelde zich de afgelopen tijd op. Zo raakte hij de horecavergunning op een aantal parken kwijt en hij kreeg geen exploitatievergunning voor het park Prinsenmeer in het Noord-Brabantse Ommel. Zelf zegt hij dat hij daardoor tot de 'pijnlijke' beslissing is gekomen om afstand te doen van de Nederlandse parken. Het onroerend goed op de locaties blijft wel in handen van Peter.
De naam Oostappen vakantieparken blijft voor de Nederlandse parken wel hetzelfde en ook blijven de medewerkers gewoon werken, maar dan onder een nieuwe baas. "Voor mij is het belangrijkste dat medewerkers op mijn parken en het hoofdkantoor kunnen blijven werken en de loyale gasten terug kunnen blijven komen voor een betaalbare vakantie. Met pijn in het hart draag ik de exploitatie over."
Partnerbijdrage
Dries Roelvink springt in de bres voor Dave en Donny in Vandaag Inside
10:47Yvonne Coldeweijer maakt alsnog show voor Talpa, eerste aflevering nu al te zien
10:22Patricia Paay keert terug op tv met realityserie
10:00Buddy Vedder grapt: 'In zekere zin heeft Jamai zijn carrière aan mij te danken'
10:00Hélène Hendriks blikt vooruit op De Staatsloterij Show: 'Dit is levensgroot apenkooien'