TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Dat onthult de streamingdienst zojuist!
In het nieuwe seizoen van Prince Charming zal zanger, danser en acteur Diego González-Clark op zoek gaan naar de liefde. Dit doet hij natuurlijk niet door een beetje naar links of rechts te swipen op een van de vele datingsites, want de makers hebben speciaal voor hem een groep mannen weten te strikken die samen met hem naar het Griekse eiland Kreta afreizen. Zit daar iemand tussen die zijn hart sneller laat slaan? Dat blijft nog even de vraag.
De opnames zijn er inmiddels achter de rug en hoewel Diego niets mag zeggen over de afloop, blikte hij eerder op zijn Instagram al terug op een onvergetelijke ervaring. "Dit avontuur heeft al mijn verwachtingen overtroffen. Ik moest totaal uit mijn comfort zone stappen en het is niet te beschrijven hoe ik me heb gevoeld. Maar woorden als 'intens', 'bijzonder', 'apart', 'heftig' en 'geweldig' komen dicht in de buurt." Lees er hier alles over.
Vanaf 15 december is het derde seizoen van Prince Charming te zien op Videoland.
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
Mats uit De Bachelorette op 28-jarige leeftijd overleden
09:54Wilfred Genee raakt gevoelige snaar bij Johan Derksen: 'Jij bepaalt niet waar ik over praat'
09:07Hart van Nederland-presentatrice Nikki Herr bevallen van tweeling
08:51De TV van gisteren: ruim 1,6 miljoen kijkers blijven wakker voor Oranje
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, King Arthur