TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Dat Nederlanders dol zijn op kennisquizzen blijkt wel uit de hoeveelheid van dergelijke programma’s die er zijn en de hoge kijkcijfers die ze scoren. Weet Ik Veel is al dertien seizoenen lang een hit, eerst gepresenteerd door Linda de Mol en nu alweer enkele jaren door Beau van Erven Dorens.
In deze aflevering, die in 2020 voor het eerst is uitgezonden, nemen Marlou van Rhijn en Marc-Marie Huijbregts het dan ook op tegen quizkoningin Jeroen Kijk in de Vegte, die tot wel tweemaal toe en met succes deelnam aan De Slimste Mens. In 2006 won hij de editie, in 2014 werd hij verliezend finalist.
Het is voor hem wel te hopen dat hij het hier net zo goed doet. Mocht hij namelijk van zijn twee medespelers weten te winnen, kan hij in de finale een hoop geld winnen... voor het goede doel. (HH)
De startdatum van Flikken Maastricht seizoen 21 is bekend
13:04De Bondgenoten-fans weten het zeker: 'Anouk keert terug'
10:59Johan Derksen mist Sinan Can als tafelgast bij Vandaag Inside: 'Hij mag niet aanschuiven bij de vijand'
10:42Dit programma vervangt Dwars door de Pyreneeën
09:53Deze presentator neemt Kassa over nu Amber Kortzorg met zwangerschapsverlof is