TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Dat Nederlanders dol zijn op kennisquizzen blijkt wel uit de hoeveelheid van dergelijke programma’s die er zijn en de hoge kijkcijfers die ze scoren. Weet Ik Veel is al dertien seizoenen lang een hit, eerst gepresenteerd door Linda de Mol en nu alweer enkele jaren door Beau van Erven Dorens.
In deze aflevering, die in 2020 voor het eerst is uitgezonden, nemen Marlou van Rhijn en Marc-Marie Huijbregts het dan ook op tegen quizkoningin Jeroen Kijk in de Vegte, die tot wel tweemaal toe en met succes deelnam aan De Slimste Mens. In 2006 won hij de editie, in 2014 werd hij verliezend finalist.
Het is voor hem wel te hopen dat hij het hier net zo goed doet. Mocht hij namelijk van zijn twee medespelers weten te winnen, kan hij in de finale een hoop geld winnen... voor het goede doel. (HH)
Partnerbijdrage
B&B-ster Arie (75) stelde ultimatum aan Caroline: ‘Ik wilde duidelijkheid hebben’
09:10RTL heeft geen interesse in solo-overstap Wilfred Genee: ‘Alle drie of niemand’
09:01Emma Kok openhartig over nieuwe liefde bij Andy in de auto
08:47De TV van gisteren: Wolven bezorgt NPO 1 regelrechte kijkcijfernachtmerrie op primetime
06:47Vanavond op TV: Onze vrouw in Rio, Studio sport voetbal, Pineapple Express