TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
In elke aflevering van Hunted hoor je een voice-over die het programma aan elkaar praat, maar wie is toch die bekende stem?
Wij hebben het antwoord voor je!
In de realityshow slaan acht tot twaalf gewone burgers op de vlucht met als doel om 500 uur uit handen te blijven van een team vol opsporingsexperts. Dit team zet alles op alles om de 'voortvluchtigen' terug te vinden en gebruikt daarbij alle middelen die de politie in zo'n situatie ook tot haar beschikking heeft.
Om de verhaallijnen van alle kandidaten overzichtelijk te maken voor de kijker wordt er geen gebruik gemaakt van een presentator, maar van een voice-over.
Dat deze voice-over je waarschijnlijk bekend in de oren klinkt is niet heel vreemd. De stem is namelijk van Pieter Jan Hagens. Die ken je als presentator van onder andere Wie Is de Mol?, EenVandaag en Buitenhof.
Met dit programma keert Huub Stapel als presentator terug op tv
10:10Zo laat moet je klaarzitten voor de reünie van B&B Vol Liefde op Videoland
10:00Paul de Leeuw verklapt welk tv-programma hij het liefst kijkt: 'Ik moet daar ontzettend om lachen'
10:00Fockeline Ouwerkerk dolblij dat het tweede seizoen van Zussen er is: 'Nog niet klaar met Nienke'
09:20Viktor Brand blaast Waar Doen Ze Het Van? nieuw leven in op SBS6