TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
In elke aflevering van Hunted hoor je een voice-over die het programma aan elkaar praat, maar wie is toch die bekende stem?
Wij hebben het antwoord voor je!
In de realityshow slaan acht tot twaalf gewone burgers op de vlucht met als doel om 500 uur uit handen te blijven van een team vol opsporingsexperts. Dit team zet alles op alles om de 'voortvluchtigen' terug te vinden en gebruikt daarbij alle middelen die de politie in zo'n situatie ook tot haar beschikking heeft.
Om de verhaallijnen van alle kandidaten overzichtelijk te maken voor de kijker wordt er geen gebruik gemaakt van een presentator, maar van een voice-over.
Dat deze voice-over je waarschijnlijk bekend in de oren klinkt is niet heel vreemd. De stem is namelijk van Pieter Jan Hagens. Die ken je als presentator van onder andere Wie Is de Mol?, EenVandaag en Buitenhof.
Deze BN'ers helpen jonge ouders in nieuw seizoen Vier Handen Op Eén Buik
09:03Harry Mens stond op het punt RTL te verlaten: dít hield hem tegen
09:00De streamingtip van de week: De Eetclub op Netflix
08:33De TV van gisteren: Oos Kesbeke trots op alleskunner Frans
07:00GTST Spoilers - maandag 21 t/m donderdag 24 september 2026