TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
In elke aflevering van Hunted hoor je een voice-over die het programma aan elkaar praat, maar wie is toch die bekende stem?
Wij hebben het antwoord voor je!
In de realityshow slaan acht tot twaalf gewone burgers op de vlucht met als doel om 500 uur uit handen te blijven van een team vol opsporingsexperts. Dit team zet alles op alles om de 'voortvluchtigen' terug te vinden en gebruikt daarbij alle middelen die de politie in zo'n situatie ook tot haar beschikking heeft.
Om de verhaallijnen van alle kandidaten overzichtelijk te maken voor de kijker wordt er geen gebruik gemaakt van een presentator, maar van een voice-over.
Dat deze voice-over je waarschijnlijk bekend in de oren klinkt is niet heel vreemd. De stem is namelijk van Pieter Jan Hagens. Die ken je als presentator van onder andere Wie Is de Mol?, EenVandaag en Buitenhof.
Niels van der Laan: 'Ik werd getipt door de politie over alle bedreigingen'
11:20Video: Will Koopman is nog lang niet klaar met Gooische Vrouwen
10:41Dit zijn de eerste beelden van Scrooge LIVE 2025
10:30Alles over de Gouden Televizier-Ring 2026
10:07Ewout Genemans reageert op onrust rondom online komen van Bureau Utrecht