TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Recensie
En dat deed ze niet omdat er niets tussen hen was.
Lees ook: Deze vrouwen strijden om Belgische Bachelor Fabrizio
Al vanaf het begin was de 29-jarige Bachelor Fabrizio Tzinaridis behoorlijk onder de indruk van de pas 21-jarige schone. Zij durfde het als enige aan om met hem te flirten. Overigens met succes. Tijdens de allereerste solodate wist Phaedra namelijk genoeg indruk te maken dat een kus niet kon uitblijven. Maar kort na die sprookjesachtige date liepen de spanningen tussen de twee hoog op.
Niet alleen scoorde Fabrizio minpunten door kort na hun date met Sanne te zoenen, ook zijn woorden over haar (volgens hem 'arrogante') gedrag kwamen als een baksteen binnen. "De woorden die je daarnet gezegd hebt tegen mij tijdens de cocktailparty. Dat is echt binnengekomen. Dat heeft me diep geraakt", laat ze weten aan Fabrizio, die haar ondanks alles de laatste roos aanbiedt.
Toch kan hij die op zijn buik schrijven. "Ik heb me al zo vaak zo klein gevoeld en ik heb echt aan mijn zelfvertrouwen gewerkt. Ik ben nu op een niveau waarop ik echt trots mag zijn op mezelf. Ik heb mezelf beloofd dat ik me nooit meer zo wil voelen. Dat is dan ook de reden dat ik de roos niet wil aanvaarden." Ze wenst hem nog het beste, maar niet meer met haar.
De Vlaamse De Bachelor is iedere donderdag op Videoland te zien.
Vandaag staat de laatste reeks zestiende finales van het WK voetbal op het programma. Argentinië is de grote blikvanger van de dag, maar ook Australië - Egypte en Colombia - Ghana kunnen zomaar spannende duels opleveren.
Eerste reacties op GTST-zomercliff binnen: 'Wat een niveau!' en 'Saaiste cliffhanger ooit'
14:03AVROTROS besluit eind augustus over deelname aan Songfestival 2027
13:11Say Yes To The Dress Benelux keert terug met ontroerende liefdesverhalen en bijzondere bruiden
11:35Anouk krijgt verhit belletje van woedende vriend in De Bondgenoten: 'Je familie is zwaar teleurgesteld'
11:25De 5 beste programma's om deze week te streamen