TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Van de redactie
Het muzikale programma Beste zangers is over de helft en heeft voor veel tranen en verwondering gezorgd bij de kijkers. De mooiste optredens tot nu toe vind je hieronder.
In deze editie gaan Miss Montreal, Wulf, Tabitha, Stef Bos, Millow, Diggy Dex en Suzan & Freek de uitdaging aan om elkaars nummers te coveren. Het blijkt dat Stef Bos geen enkel probleem heeft met de nummers van Suzan & Freek. Sterker nog: de zanger steelt de show en zorgt voor een lach en een traan bij het zangduo.
Ook de Engelse versie van Als het avond is van Milow bezorgde de kijkers kippenvel. "Beste Zangers gaat verder waar t vorig seizoen was gebleven’’, reageert een kijker verwonderd. "Muzikale verrassingen ten top en weer met vakwerk van de band afgeleverd. Stef Bos inderdaad hoogtepunt. Milow ook niet verkeerd."
In de tweede aflevering van Beste zangers rapt Miss Montreal speciaal voor Diggy Dex het nummer Viervoeters. De rapper kijkt gefascineerd toe hoe Sanne moeiteloos haar eigen draai geeft aan de 4,5 minuut durende raptekst. Ook Simon Keizer blijkt de woorden moeiteloos mee te kunnen rappen.
Beste zangers is elke donderdag om 20:35 uur te zien op NPO1.
Partnerbijdrage
De Bondgenoten krijgt langere aflevering op Tweede Kerstdag
10:57De kerstfilm van Eén Grote Familie verschijnt ook op televisie (en wel op deze datum)
10:43Harry Potter kijken tijdens de kerstvakantie 2026? Dat kan!
10:00Marlijn Weerdenburg droomt van deelname aan dit tv-programma: 'Ik zou ja roepen'
09:20Garbi krijgt steun van Love Island VIPS-kijkers na pijnlijke reactie van Renan op onthulling