TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Van de redactie
Het muzikale programma Beste zangers is over de helft en heeft voor veel tranen en verwondering gezorgd bij de kijkers. De mooiste optredens tot nu toe vind je hieronder.
In deze editie gaan Miss Montreal, Wulf, Tabitha, Stef Bos, Millow, Diggy Dex en Suzan & Freek de uitdaging aan om elkaars nummers te coveren. Het blijkt dat Stef Bos geen enkel probleem heeft met de nummers van Suzan & Freek. Sterker nog: de zanger steelt de show en zorgt voor een lach en een traan bij het zangduo.
Ook de Engelse versie van Als het avond is van Milow bezorgde de kijkers kippenvel. "Beste Zangers gaat verder waar t vorig seizoen was gebleven’’, reageert een kijker verwonderd. "Muzikale verrassingen ten top en weer met vakwerk van de band afgeleverd. Stef Bos inderdaad hoogtepunt. Milow ook niet verkeerd."
In de tweede aflevering van Beste zangers rapt Miss Montreal speciaal voor Diggy Dex het nummer Viervoeters. De rapper kijkt gefascineerd toe hoe Sanne moeiteloos haar eigen draai geeft aan de 4,5 minuut durende raptekst. Ook Simon Keizer blijkt de woorden moeiteloos mee te kunnen rappen.
Beste zangers is elke donderdag om 20:35 uur te zien op NPO1.
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
AVROTROS besluit eind augustus over deelname aan Songfestival 2027
13:11Say Yes To The Dress Benelux keert terug met ontroerende liefdesverhalen en bijzondere bruiden
11:35Anouk krijgt verhit belletje van woedende vriend in De Bondgenoten: 'Je familie is zwaar teleurgesteld'
11:25De 5 beste programma's om deze week te streamen
10:35Tim Hofman moest er goed over nadenken, maar gaat door met Over Mijn Lijk