TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Van de redactie
Het muzikale programma Beste zangers is over de helft en heeft voor veel tranen en verwondering gezorgd bij de kijkers. De mooiste optredens tot nu toe vind je hieronder.
In deze editie gaan Miss Montreal, Wulf, Tabitha, Stef Bos, Millow, Diggy Dex en Suzan & Freek de uitdaging aan om elkaars nummers te coveren. Het blijkt dat Stef Bos geen enkel probleem heeft met de nummers van Suzan & Freek. Sterker nog: de zanger steelt de show en zorgt voor een lach en een traan bij het zangduo.
Ook de Engelse versie van Als het avond is van Milow bezorgde de kijkers kippenvel. "Beste Zangers gaat verder waar t vorig seizoen was gebleven’’, reageert een kijker verwonderd. "Muzikale verrassingen ten top en weer met vakwerk van de band afgeleverd. Stef Bos inderdaad hoogtepunt. Milow ook niet verkeerd."
In de tweede aflevering van Beste zangers rapt Miss Montreal speciaal voor Diggy Dex het nummer Viervoeters. De rapper kijkt gefascineerd toe hoe Sanne moeiteloos haar eigen draai geeft aan de 4,5 minuut durende raptekst. Ook Simon Keizer blijkt de woorden moeiteloos mee te kunnen rappen.
Beste zangers is elke donderdag om 20:35 uur te zien op NPO1.
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: Onze vrouw in Rio, Miljoenenjacht, The Italian Job
10:00Art Rooijakkers eerlijk over Dit Weet Jij Niet?!: 'Ik vind het bijna jammer dat ik het mag presenteren'
09:14De TV van gisteren: Dramatisch lage start Got Talent met Vlaamse talenten
08:52Zien: hereniging Patricia Paay en Adam Curry na vijftien jaar: 'Who's counting?'
08:42Jack van Gelder (75) open over vertrek bij De oranjezondag: ‘Ik ben gewoon gecanceld’