TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Van de redactie
Op maandag 24 augustus start de finaleweek van De slimste mens. De winnaar mag zich de opvolger van journalist Marieke van de Zilver noemen en gaat er met de felbegeerde bokaal vandoor. Maar wie zien we terug in de finaleweek?
Acteur Huub Stapel, operazangeres Francis van Broekhuizen, cabaretier Jörgen Raymann, presentatrice Astrid Kersseboom en verslaggever Jeroen Grueter zijn de beste spelers van dit seizoen. Hierdoor hebben zij een plek in de finaleweek bemachtigd.
De gedoodverfde winnaar is Jeroen Grueter, die 7 afleveringen meedeed en er maar liefst 5 wist te winnen. Hierdoor is hij terecht gekomen in de top 100 van allerbeste scores ooit. Op dezelfde plek, met eveneens 505 punten, schittert voorganger Marieke van de Zilver.
De allereerste finalist van maandag is acteur Huub Stapel. Hij zal het opnemen tegen sopraan Maria Fiselier en schrijver Johan Fretz.
De finaleweek van De slimste mens is vanaf maandag 24 augustus om 20:40 uur te zien op NPO2.
De knock-outfase van het WK voetbal is in volle gang en vandaag staan er drie wedstrijden op het programma. Met Engeland, België en gastland Verenigde Staten in actie belooft het weer een spannende voetbaldag te worden.
Dit is het uitzendschema van De Bondgenoten in juli
10:44Nicky van der Gijp binnenkort ook in Vandaag Inside? 'Rare dynamiek'
10:14Job Knoester openhartig over eigen verlies na nieuws Cody Gakpo: 'Ik kan hier niet onbewogen naar kijken'
10:00Eva Eikhout deelt haar tv-aanraders: 'Of ik wil meedoen aan WIDM? Honderd procent'
09:42Wat een score: Nederland - Marokko trok recordaantal kijkers in het holst van de nacht