TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Van de redactie
Op maandag 24 augustus start de finaleweek van De slimste mens. De winnaar mag zich de opvolger van journalist Marieke van de Zilver noemen en gaat er met de felbegeerde bokaal vandoor. Maar wie zien we terug in de finaleweek?
Acteur Huub Stapel, operazangeres Francis van Broekhuizen, cabaretier Jörgen Raymann, presentatrice Astrid Kersseboom en verslaggever Jeroen Grueter zijn de beste spelers van dit seizoen. Hierdoor hebben zij een plek in de finaleweek bemachtigd.
De gedoodverfde winnaar is Jeroen Grueter, die 7 afleveringen meedeed en er maar liefst 5 wist te winnen. Hierdoor is hij terecht gekomen in de top 100 van allerbeste scores ooit. Op dezelfde plek, met eveneens 505 punten, schittert voorganger Marieke van de Zilver.
De allereerste finalist van maandag is acteur Huub Stapel. Hij zal het opnemen tegen sopraan Maria Fiselier en schrijver Johan Fretz.
De finaleweek van De slimste mens is vanaf maandag 24 augustus om 20:40 uur te zien op NPO2.
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: Wolven en Taskmaster weten kijkers nog niet te overtuigen op Super Saturday
06:47Vanavond op TV: Zomergasten, Bestemming X, Paul Blart: Mall Cop 2
10:00Beste Zangers-deelnemer Yves Berendse onthult of hij openstaat voor een eigen realityserie
10:00Pieter Derks over het nieuwe realityspel Wolven: 'Een echte mindf*ck'
09:10Yvon Jaspers ziet Boer zoekt vrouw-stel Gerben en Vivian trouwen: 'Geweldig mooi lief bruidspaar'