TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Van de redactie
Spannende Noord-Ierse misdaadserie over de klopjacht op Goliath, een mysterieuze huurmoordenaar die banden binnen de politie lijkt te hebben. Goliaths acties dreigen het vredesakkoord te ondermijnen, maar hoe vind je iemand die net zoveel weet als jij?
Jair Ferwerda doet in de tweede aflevering van zijn societyprogramma Saint-Tropez aan. Daar heeft hij een ontmoeting met de vorig jaar overleden ontwerper Jan des Bouvrie. De ongekroonde societykoning laat nog eenmaal zien wat voor levenskunstenaar hij is.
Zangeres Karsu Dönmez ademt niet alleen muziek, ze voelt zich ook helemaal thuis in de keuken. Dit bewees ze al op haar YouTube-kanaal en vanaf vandaag ook op 24Kitchen. Voor de camera legt ze stap voor stap uit hoe je authentieke Turkse lekkernijen kan bereiden als linzensoep, courgettekoekjes en het typisch Turkse gehaktgerecht köfte.
Vanwege corona was een verre kampeertocht in het buitenland geen haalbare kaart, daarom volgt Martine van Os een groep vakantiegangers op doorreis in eigen land. In dertig dagen trekken ze kriskras door Nederland waar het uiteraard altijd en overal gezellig is.
Sterfotograaf William Rutten maakte voor Shownieuws de afgelopen maanden al een webserie waarin hij met artiesten terugblikt op hun leven en carriere aan de hand van zijn rijkgevulde fotoarchief. Dat format bleek sterk genoeg voor een volwaardig televisieprogramma waarin Rutten onder meer terug in de tijd gaat met Marco Borsato, Wendy van Dijk en Gerard Joling.
Smullen van de verhalen achter grote hits uit de jaren 80. Britse muziekkenners doen uit de doeken hoe songs als Careless whisper en Prince klassiekers als 1999 en Vienna het levenslicht zagen. Daarnaast aandacht voor de ontstaansgeschiedenis van de Eurythmics evergreen Sweet dreams are made of this, dé synthpop standaard van de eighties.
Feestvieren en meezingen in coronatijd, het kon afgelopen voorjaar tijdens de opnames van Muziekfeest op het plein vanuit het Openlucht Museum in Arnhem. Vanavond een registratie van het derde deel van het vrolijke volksfeest.
Het begint een beetje bij de zomer te horen: bosbranden. Funest voor de huizen van lokale bewoners én het vakantieplezier van toeristen. Only the Brave volgt de Granite Mountain Hotshots, een van de beste brandbestrijdingsteams in Amerika. In de zomer van 2013 moeten ze onder leiding van commandant Eric Marsh (Josh Brolin) alles op alles zetten om een naderende vuurzee te stoppen. Een film om het warm van te krijgen.
Meer over Only the Brave bij Guidinc.
Lees ook:
De kijktips van vorige week en kijk terug wat je gemist hebt!
Lees ook:
Nog meer zomerse streamingtips bij Netflix, Videoland en meer!
Zal het in dit nieuwe seizoen van Postcode Loterij Eén tegen 100 weer iemand lukken om met een lekker bedrag naar huis te gaan? Caroline Tensen hoopt op het beste.
De TV van gisteren: Derde seizoen te veel? Finale Wie Is de Mol? scoort historisch laag
12:08Hélène Hendriks bedankt voor RTL en blijft nog zeker vijf jaar bij Talpa
11:52Big Brother-ster duikt als kandidaat op in Kopen Zonder Kijken
11:02Raymond Mens trekt boetekleed aan na 'misverstand' over vriend in Vandaag Inside
10:03Johan Derksen verdedigt bron in VI na statement RTL over 'stemmingmakerij' Renze Klamer maakt veel los