TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Van de redactie
Joris Linssen zegt enorm dat het 'echt mazzel' is dat de opnames van het nieuwe seizoen Hello goodbye net voor de uitbraak van het coronavirus zijn afgerond: “Het is echt mazzel dat we deze nieuwe serie vóór de corona-crisis al hebben gefilmd. Nu zou dat echt een stuk lastiger zijn geweest".
Op 21 juli keert Linssen terug op tv met een nieuw seizoen, waarin familieleden, vrienden en geliefden elkaar in de armen sluiten op het vliegveld. De presentator zegt over deze nieuwe reeks: "Het is een prachtige reeks vol opmerkelijke levensverhalen en telkens een heerlijke omhelzing aan het eind: dat gevoel waar we allemaal zo naar snakken".
Ook deze reeks zal weer gevuld zijn met bijzondere verhalen. Zo staat in de eerste aflevering een vrouw centraal door heftige heimwee niet op reis kan met haar familie. Ook was Linssen aanwezig toen de repatriëringsvluchten vanuit Marokko landden op Schiphol.
Het nieuwe seizoen van Hello goodbye is vanaf dinsdag 21 juli om 20:30 uur te zien op NPO1.
Vanaf deze datum is het tweede seizoen van Haantjes te zien
10:12OMG: Keert datingprogramma Love Island terug op televisie?
10:00Rust en Vreugd-regisseur Tim Oliehoek vertelt wat hij zelf kijkt op televisie
09:55Malgosia heeft een rolletje te pakken in Flikken Maastricht
09:47Zo gaat het verder met de afgewezen Rob in Married at First Sight 2026