TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Van de redactie
Joris Linssen zegt enorm dat het 'echt mazzel' is dat de opnames van het nieuwe seizoen Hello goodbye net voor de uitbraak van het coronavirus zijn afgerond: “Het is echt mazzel dat we deze nieuwe serie vóór de corona-crisis al hebben gefilmd. Nu zou dat echt een stuk lastiger zijn geweest".
Op 21 juli keert Linssen terug op tv met een nieuw seizoen, waarin familieleden, vrienden en geliefden elkaar in de armen sluiten op het vliegveld. De presentator zegt over deze nieuwe reeks: "Het is een prachtige reeks vol opmerkelijke levensverhalen en telkens een heerlijke omhelzing aan het eind: dat gevoel waar we allemaal zo naar snakken".
Ook deze reeks zal weer gevuld zijn met bijzondere verhalen. Zo staat in de eerste aflevering een vrouw centraal door heftige heimwee niet op reis kan met haar familie. Ook was Linssen aanwezig toen de repatriëringsvluchten vanuit Marokko landden op Schiphol.
Het nieuwe seizoen van Hello goodbye is vanaf dinsdag 21 juli om 20:30 uur te zien op NPO1.
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: Onze vrouw in Rio, Studio sport voetbal, Pineapple Express
11:23Oscar is klaar met Eline na B&B Vol Liefde-reünie: 'Duidelijk waar de prioriteiten liggen'
10:58Johan Derksen doet boekje open over rel rond Olcay Gulsen en Jaimie Vaes na spraakmakend fragment Buzz
10:01Adám maakt indruk met zijn drie liefdespartners in Got Talent
08:17De TV van gisteren: kijkers huilen mee met Frans bij emotionele aflevering van De Bauers