TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Van de redactie
Joris Linssen zegt enorm dat het 'echt mazzel' is dat de opnames van het nieuwe seizoen Hello goodbye net voor de uitbraak van het coronavirus zijn afgerond: “Het is echt mazzel dat we deze nieuwe serie vóór de corona-crisis al hebben gefilmd. Nu zou dat echt een stuk lastiger zijn geweest".
Op 21 juli keert Linssen terug op tv met een nieuw seizoen, waarin familieleden, vrienden en geliefden elkaar in de armen sluiten op het vliegveld. De presentator zegt over deze nieuwe reeks: "Het is een prachtige reeks vol opmerkelijke levensverhalen en telkens een heerlijke omhelzing aan het eind: dat gevoel waar we allemaal zo naar snakken".
Ook deze reeks zal weer gevuld zijn met bijzondere verhalen. Zo staat in de eerste aflevering een vrouw centraal door heftige heimwee niet op reis kan met haar familie. Ook was Linssen aanwezig toen de repatriëringsvluchten vanuit Marokko landden op Schiphol.
Het nieuwe seizoen van Hello goodbye is vanaf dinsdag 21 juli om 20:30 uur te zien op NPO1.
Geen derde seizoen voor SBS6-programma Moordfeest
11:11Jeroen van Koningsbrugge komt terug met Jeroen's Abandoned Adventures
10:31Wil Douwe Bob opnieuw naar Songfestival? Dit is zijn antwoord
10:07Wie wordt toch de nieuwe Sinterklaas? De manager van Ramsey Nasr reageert
09:30De TV van gisteren: De Slimste Mens-kijkers storen zich aan vaste bezoeker Ramon