TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Van de redactie
Joris Linssen zegt enorm dat het 'echt mazzel' is dat de opnames van het nieuwe seizoen Hello goodbye net voor de uitbraak van het coronavirus zijn afgerond: “Het is echt mazzel dat we deze nieuwe serie vóór de corona-crisis al hebben gefilmd. Nu zou dat echt een stuk lastiger zijn geweest".
Op 21 juli keert Linssen terug op tv met een nieuw seizoen, waarin familieleden, vrienden en geliefden elkaar in de armen sluiten op het vliegveld. De presentator zegt over deze nieuwe reeks: "Het is een prachtige reeks vol opmerkelijke levensverhalen en telkens een heerlijke omhelzing aan het eind: dat gevoel waar we allemaal zo naar snakken".
Ook deze reeks zal weer gevuld zijn met bijzondere verhalen. Zo staat in de eerste aflevering een vrouw centraal door heftige heimwee niet op reis kan met haar familie. Ook was Linssen aanwezig toen de repatriëringsvluchten vanuit Marokko landden op Schiphol.
Het nieuwe seizoen van Hello goodbye is vanaf dinsdag 21 juli om 20:30 uur te zien op NPO1.
Deze BN'ers doen mee aan De Allesweter VIPS: 'Verwacht chaos'
10:57Komt er nog een nieuw seizoen van Familie Gillis: Massa Is Kassa?
10:19Dit is de startdatum van het nieuwe seizoen van De Augurkenkoning
09:03Kim reageert op exit in B&B Vol Liefde
08:53Pijnlijk! CEO Amerikaans techbedrijf wordt tijdens Coldplay-concert betrapt met zijn minnares