TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Van de redactie
Nu het Eurovisie Songfestival niet doorgaat, komt NPO1 met het televisieprogramma Eurovision: Europe Shine A Light. Jan Smit is een van de presentatoren van deze show, naast Chantal Janzen en Edsilia Rombley.
Dit is de hele Eurovisie Songfestival-programmering op NPO 1
Maar het afgelopen jaar ging het niet zo goed met met Jan. Hij kreeg te maken met een burn-out en besloot zijn werkzaamheden tijdelijk neer te leggen. Jan vertelt aan RTL Boulevard hoe het nu met hem gaat na deze moeilijke fase.
Kijk dit fragment terug bij RTL Boulevard:
De knock-outfase van het WK voetbal gaat van start met Zuid-Afrika - Canada. Het is voor het eerst dat een WK een zestiende finale kent, waardoor deze wedstrijd meteen een historische primeur is. De aftrap is om 21.00 uur in het Los Angeles Stadium.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
12:47Zus van Victor Vlam openhartig in Mischa en de Mannen die het Beter Weten: 'Heel erg van geschrokken'
11:52Hier kun je de duetten uit de halve finale van Stars on Stage terugkijken
11:05WK-optreden Orgel Joke alléén als Oranje wint van Marokko: 'Hoop dat niet alles voor niks is geweest'
10:20De TV van gisteren: halve finale Stars on Stage bezorgt kijkers zelfs in tropische hitte kippenvel