TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Van de redactie
Promenade, de satirische nieuwsshow van Diederik Ebbinge, introduceerde zondag in de laatste aflevering nog een nieuwe rubriek. In het komisch De Vullings Lus maakte vaste gast Henry van Loon een cirkel van mensen die afgelopen week met elkaar in 's lands talkshows hadden gezeten. Het rondje begon en eindigde met politiek verslaggever Joost Vullings.
Promenade gold tot nu toe vooral als een culthit onder media-insiders en scoorde ten gevolge daarvan vrij lage kijkcijfers op NPO 3. Maar na een optreden van presentator en bedenker Diederik Ebbinge in De wereld draait door deze week, wist de laatste aflevering van Promenade zondag toch 730.000 kijkers te scoren. Groen licht voor een tweede seizoen is daarmee een stuk dichterbij gekomen.
Bekijk De Vullings Lus hieronder terug:
Het perfecte spel om met familie of vrienden te spelen tijdens deze koude winterdagen. Het bordspel van The Floor gaat namelijk voor veel plezier zorgen!
Terugkijken: Estavana Polman onthult in Vandaag Inside wat handbalsters écht verdienen: ‘Zo!’
10:00Kim-Lian van der Meij speelt aartsengel Gabriël in De Kerststal van Nederland: 'Bijzonder'
10:00Wie speelt wie in De Kerststal van Nederland?
09:38Dit is de startdatum van het tweede seizoen van Only Joling
09:31Anne-Mar Zwart presenteert nieuw datingprogramma voor de EO