TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Van de redactie
Promenade, de satirische nieuwsshow van Diederik Ebbinge, introduceerde zondag in de laatste aflevering nog een nieuwe rubriek. In het komisch De Vullings Lus maakte vaste gast Henry van Loon een cirkel van mensen die afgelopen week met elkaar in 's lands talkshows hadden gezeten. Het rondje begon en eindigde met politiek verslaggever Joost Vullings.
Promenade gold tot nu toe vooral als een culthit onder media-insiders en scoorde ten gevolge daarvan vrij lage kijkcijfers op NPO 3. Maar na een optreden van presentator en bedenker Diederik Ebbinge in De wereld draait door deze week, wist de laatste aflevering van Promenade zondag toch 730.000 kijkers te scoren. Groen licht voor een tweede seizoen is daarmee een stuk dichterbij gekomen.
Bekijk De Vullings Lus hieronder terug:
De true crime documentaire Maternal Instinct op Netflix is inmiddels al een maand uit, maar mocht je 'm nog niet hebben gezien dan is het echt een aanrader!
De Bondgenoten: 'Anouk is zo'n ongekende trut'
10:23Dit is het uitzendschema van Muziekfeest op het Plein 2026
09:56Deze programma's vervangen het WK Voetbal 2026 na de finale op NPO 1
08:52De TV van gisteren: kijkers genieten van finale Het Perfecte Plaatje op Reis, maar hebben wel een puntje van kritiek
07:06Schema halve finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden en uitslagen