TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Van de redactie
Promenade, de satirische nieuwsshow van Diederik Ebbinge, introduceerde zondag in de laatste aflevering nog een nieuwe rubriek. In het komisch De Vullings Lus maakte vaste gast Henry van Loon een cirkel van mensen die afgelopen week met elkaar in 's lands talkshows hadden gezeten. Het rondje begon en eindigde met politiek verslaggever Joost Vullings.
Promenade gold tot nu toe vooral als een culthit onder media-insiders en scoorde ten gevolge daarvan vrij lage kijkcijfers op NPO 3. Maar na een optreden van presentator en bedenker Diederik Ebbinge in De wereld draait door deze week, wist de laatste aflevering van Promenade zondag toch 730.000 kijkers te scoren. Groen licht voor een tweede seizoen is daarmee een stuk dichterbij gekomen.
Bekijk De Vullings Lus hieronder terug:
Twee absolute toppers staan vandaag op het programma in de achtste finales van het WK voetbal. Brazilië neemt het op tegen Noorwegen, terwijl gastland Mexico later in de nacht de strijd aangaat met Engeland.
Arnout Hauben kondigt vervolg op tv-hit Dwars door de lage landen aan
11:40Stars on stage-winst Sosha Duysker lekte vroegtijdig uit door Disney-reclame
11:20GTST-ster Lone van Roosendaal hekelt De bondgenoten: 'Ik kijk dat natuurlijk niet!
11:08De TV van gisteren: Finale Stars on stage roemloos ten onder op zomerse vrijdagavond
10:00Tom Dumoulin analyseert de Tour de France 2026 bij de NOS: 'Ik heb een periode een afkeer gehad van het wielrennen'