redactioneel
The masked singer en Thank you for the music tegelijkertijd van start vanavond
Andrea Peelen
  ·  
Nieuw seizoen The masked singer
De succesvolle zangwedstrijd The masked singer is terug! Presentator Ruben Nicolai is wederom het enige herkenbare gezicht op het podium, want alle deelnemers zijn gehuld in de bontste, indrukwekkendste kostuums. Carlo Boszhard en Loretta Schrijver mogen weer gissen naar hun identiteit, en uiteraard zijn rivalen Buddy Vedder en Gerard Joling ook weer van de partij.
RTL4 – 20:00 uur – The masked singer
Danny de Munk nieuwe teamcaptain in Thank you for the music
In Thank you for the music vuurt Kim-Lian van der Meij weer muziekvragen af op de kandidaten. Dit seizoen maakt Danny de Munk zijn debuut als teamcaptain als vervanger van Soundos El Ahmadi. De bloedfanatieke zanger bindt de strijd aan met Johnny de Mol en Sanne Hans.
SBS6 – 20:30 uur – Thank you for the music
De natuur in bij Bed & breakfast
Doorgaans zijn er heel wat verschillen tussen de kandidaten van Bed and breakfast. Ditmaal hebben de drie kandidatenkoppels best veel gemeen: hun B&B ligt in het groen, ver buiten de Randstad. Deze week dus geen stadse taferelen, de deelnemers gaan de wijde natuur in.
NPO1- 20:35 uur – Bed & breakfast
Levensvragen in The Road
The Road volgt een man (Viggo Mortensen) en zijn zoon (Kodi Smit-McPhee). Ze zijn onderweg naar de kust. Weten ze dat het daar veilig is? Hopen ze daar een beter, veiliger leven te kunnen leiden? Of heeft de man die keuze gemaakt om maar een doel te hebben? Omdat de zee en de kust nu eenmaal altijd een grote aantrekkingskracht hebben?
Canvas – 21:20 uur – The Road

Alles over Pathé Thuis

Mis niets van de Gouden Televizier-Ring 2022

Formule 1 volg je hier
