TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Maassen is vanaf mei bij BNNVARA te zien in het programma Der Theo, waarin hij op zoek gaat naar verschillen tussen de Nederlandse en Duitse cultuur. Volgens Goossens is dat geen verstandig idee, omdat de cabaretier wordt beschuldigd van allerlei zaken.
De andere lieden in de RTL-studio geven aan dat Maassen nog niet schuldig is bevonden, maar dat is volgens Goossens niet genoeg. Het feit dat hij niet naar buiten treedt met een verhaal, steekt de duider. Maassen zou een gesprek hebben gehad met de VPRO, dat verantwoordelijk is voor Zomergasten, maar de presentator zou vervolgens hebben geweigerd om ook naar buiten te treden met zijn kant van het verhaal.
"Als publiek figuur liggen de standaarden nou eenmaal wat anders", vindt Goossens, die ook niet verwacht dat er nog veel programma's zullen volgen met Maassen als hoofdfiguur. "Welke omroep gaat dat in vredesnaam doen? Wetende dat ze er allerlei negatieve publiciteit bij krijgen."
Partnerbijdrage
Kijkers De Hanslers gaan volgens mama Monique in seizoensslot 'de waarheid' zien
11:31Yves Berendse hoopt op duet met Marco Borsato: 'Lijkt me helemaal te gek'
10:56Chantal Janzen 'voelde soms woede' tijdens opnames nieuw seizoen The Voice of Holland: 'Hoe haal je het in je hoofd?'
10:23Yves Berendse weigerde 'andere stem' op te zetten in The Masked Singer
10:00Linda de Mol blijkt zelf behoorlijk fanatiek: 'Ik speel altijd om te winnen'