TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Maassen is vanaf mei bij BNNVARA te zien in het programma Der Theo, waarin hij op zoek gaat naar verschillen tussen de Nederlandse en Duitse cultuur. Volgens Goossens is dat geen verstandig idee, omdat de cabaretier wordt beschuldigd van allerlei zaken.
De andere lieden in de RTL-studio geven aan dat Maassen nog niet schuldig is bevonden, maar dat is volgens Goossens niet genoeg. Het feit dat hij niet naar buiten treedt met een verhaal, steekt de duider. Maassen zou een gesprek hebben gehad met de VPRO, dat verantwoordelijk is voor Zomergasten, maar de presentator zou vervolgens hebben geweigerd om ook naar buiten te treden met zijn kant van het verhaal.
"Als publiek figuur liggen de standaarden nou eenmaal wat anders", vindt Goossens, die ook niet verwacht dat er nog veel programma's zullen volgen met Maassen als hoofdfiguur. "Welke omroep gaat dat in vredesnaam doen? Wetende dat ze er allerlei negatieve publiciteit bij krijgen."
Het tweede seizoen van Paradise Hotel eindigt nóg heftiger dan seizoen 1
13:45Blijf lekker thuis: zo mis je geen moment van De Vrienden van Amstel LIVE 2026
13:20Welk programma vervangt Medisch Centrum West in 2026?
13:01Deze twee deelnemers maken ook hun opwachting in House of Villains
10:36Grote verandering voor Urk!-ster Mathilde