TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Maassen is vanaf mei bij BNNVARA te zien in het programma Der Theo, waarin hij op zoek gaat naar verschillen tussen de Nederlandse en Duitse cultuur. Volgens Goossens is dat geen verstandig idee, omdat de cabaretier wordt beschuldigd van allerlei zaken.
De andere lieden in de RTL-studio geven aan dat Maassen nog niet schuldig is bevonden, maar dat is volgens Goossens niet genoeg. Het feit dat hij niet naar buiten treedt met een verhaal, steekt de duider. Maassen zou een gesprek hebben gehad met de VPRO, dat verantwoordelijk is voor Zomergasten, maar de presentator zou vervolgens hebben geweigerd om ook naar buiten te treden met zijn kant van het verhaal.
"Als publiek figuur liggen de standaarden nou eenmaal wat anders", vindt Goossens, die ook niet verwacht dat er nog veel programma's zullen volgen met Maassen als hoofdfiguur. "Welke omroep gaat dat in vredesnaam doen? Wetende dat ze er allerlei negatieve publiciteit bij krijgen."
Vanavond op TV: Meisjes van de Goede Herder, De hygiënepolitie, Peppermint
20:51Ik Vertrek: zo gaat het nu met de familie Mensing op Bonaire
15:57Het ziet er somber uit voor de toekomst van Van Roosmalen & Groenteman
15:30Deze BN’ers hebben al eens meegedaan aan Make Up Your Mind
13:34Wadie uit B&B Vol Liefde doet nu mee aan Wedding in a Week