TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Maassen is vanaf mei bij BNNVARA te zien in het programma Der Theo, waarin hij op zoek gaat naar verschillen tussen de Nederlandse en Duitse cultuur. Volgens Goossens is dat geen verstandig idee, omdat de cabaretier wordt beschuldigd van allerlei zaken.
De andere lieden in de RTL-studio geven aan dat Maassen nog niet schuldig is bevonden, maar dat is volgens Goossens niet genoeg. Het feit dat hij niet naar buiten treedt met een verhaal, steekt de duider. Maassen zou een gesprek hebben gehad met de VPRO, dat verantwoordelijk is voor Zomergasten, maar de presentator zou vervolgens hebben geweigerd om ook naar buiten te treden met zijn kant van het verhaal.
"Als publiek figuur liggen de standaarden nou eenmaal wat anders", vindt Goossens, die ook niet verwacht dat er nog veel programma's zullen volgen met Maassen als hoofdfiguur. "Welke omroep gaat dat in vredesnaam doen? Wetende dat ze er allerlei negatieve publiciteit bij krijgen."
Buddy Vedder grapt: 'In zekere zin heeft Jamai zijn carrière aan mij te danken'
10:00Hélène Hendriks blikt vooruit op De Staatsloterij Show: 'Dit is levensgroot apenkooien'
09:57De TV van gisteren: veelbesproken finale The Voice of Holland ooit bezorgt RTL Tonight kijkcijferrecord
22:30Dit is de winnaar van The Voice of Holland 2026
15:04Terug van weggeweest: deze MAFS-koppels laten zien hoe het kan slagen