TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Dat meldt de EO dinsdag.
In het programma deelt Blauw Bloed twee decennia lang reportages over het leven van de Oranjes en andere koninklijke families in Europa. In de eerste aflevering van het nieuwe seizoen wordt teruggeblikt op de hoogtepunten uit de afgelopen 20 jaar. Dit gaat van koninklijke mijlpalen tot het zien opgroeien van de prinsessen.
Het twintig jarig bestaan wordt afgetrapt op zaterdagavond 7 september met de eerste aflevering van het nieuwe seizoen. De studio heeft de redactie hiervoor ingeruild voor een opname vanaf Paleis Het Loo. EO-presentator Tirza van der Graaf gaat in deze uitzending in gesprek met diverse bekende gasten zoals oud-presentator en royaltydeskundige Jeroen Snel en een aantal vaste kijkers.
Eenmalig brengt Blauw Bloed ook nog een online magazine uit dat vanaf zaterdag 7 september te downloaden is via eo.nl/blauwbloed. Het thema van het blad is FEEST waarbij wordt ingezoomd op koninklijke feesten in binnen en buitenland.
Het nieuwe seizoen van Blauw Bloed is vanaf zaterdag 7 september wekelijks te zien om 20.05 uur op NPO 2.
Partnerbijdrage
Maak je klaar voor een bloedstollend potje verstoppertje in The House of Hide & Seek. In deze nieuwe familieshow van RTL 4, gepresenteerd door Buddy Vedder en Jamai Loman, draait alles om spanning, tactiek en slim spelen.
Kijkers kunnen niet stoppen met lachen om nieuwe Vandaag Inside-promo
12:01Nieuwe meidengroep gezocht in WHO'S NXT
10:45Nieuw EO-programma debuteert op de zondagavond op NPO1
10:04Kristie ontving veel ‘nare berichten’ na deelname De Bondgenoten
09:28Makers van serie Máxima zoeken oudere prinsesjes voor het derde seizoen