TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Dat meldt de EO dinsdag.
In het programma deelt Blauw Bloed twee decennia lang reportages over het leven van de Oranjes en andere koninklijke families in Europa. In de eerste aflevering van het nieuwe seizoen wordt teruggeblikt op de hoogtepunten uit de afgelopen 20 jaar. Dit gaat van koninklijke mijlpalen tot het zien opgroeien van de prinsessen.
Het twintig jarig bestaan wordt afgetrapt op zaterdagavond 7 september met de eerste aflevering van het nieuwe seizoen. De studio heeft de redactie hiervoor ingeruild voor een opname vanaf Paleis Het Loo. EO-presentator Tirza van der Graaf gaat in deze uitzending in gesprek met diverse bekende gasten zoals oud-presentator en royaltydeskundige Jeroen Snel en een aantal vaste kijkers.
Eenmalig brengt Blauw Bloed ook nog een online magazine uit dat vanaf zaterdag 7 september te downloaden is via eo.nl/blauwbloed. Het thema van het blad is FEEST waarbij wordt ingezoomd op koninklijke feesten in binnen en buitenland.
Het nieuwe seizoen van Blauw Bloed is vanaf zaterdag 7 september wekelijks te zien om 20.05 uur op NPO 2.
We moesten er een jaar geduld voor hebben, maar nu kunnen we dan eindelijk genieten van de nieuwe reeks Haantjes op Netflix.
Krijgt Married at First Sight wederom een vervolg? Carlo Boszhard geeft antwoord
12:18Ziet Johan Derksen een realityserie over zijn leven wel zitten?
10:39Zesdelige serie Etty met Sebastian Koch en Claire Bender binnenkort te zien: dit moet je weten
10:00Chris Zegers deelt zijn tv-tips: 'The White Lotus was smullen'
10:00Milan van Waardenburg kijkt positief terug op The Passion: 'Ik herkende mijn eigen zachte kant'