TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Dat meldt de EO dinsdag.
In het programma deelt Blauw Bloed twee decennia lang reportages over het leven van de Oranjes en andere koninklijke families in Europa. In de eerste aflevering van het nieuwe seizoen wordt teruggeblikt op de hoogtepunten uit de afgelopen 20 jaar. Dit gaat van koninklijke mijlpalen tot het zien opgroeien van de prinsessen.
Het twintig jarig bestaan wordt afgetrapt op zaterdagavond 7 september met de eerste aflevering van het nieuwe seizoen. De studio heeft de redactie hiervoor ingeruild voor een opname vanaf Paleis Het Loo. EO-presentator Tirza van der Graaf gaat in deze uitzending in gesprek met diverse bekende gasten zoals oud-presentator en royaltydeskundige Jeroen Snel en een aantal vaste kijkers.
Eenmalig brengt Blauw Bloed ook nog een online magazine uit dat vanaf zaterdag 7 september te downloaden is via eo.nl/blauwbloed. Het thema van het blad is FEEST waarbij wordt ingezoomd op koninklijke feesten in binnen en buitenland.
Het nieuwe seizoen van Blauw Bloed is vanaf zaterdag 7 september wekelijks te zien om 20.05 uur op NPO 2.
Partnerbijdrage
De Premier League dendert door en dit weekend wacht er een mooi affiche in Londen. Arsenal en Chelsea treffen elkaar, maar er valt nog veel meer te zien. De wedstrijden zijn live te volgen op Viaplay.
De Top 2000 Quiz gaat op de schop en Merel Westrik mag het presenteren
13:45Raven van Dorst is vanaf deze datum weer wekelijks te zien met Boerderij Van Dorst
13:16De 5 beste programma's om deze week te streamen
13:14Dave Maasland krijgt eigen misdaadprogramma op SBS6: dit gaat hij doen
12:45De Hanslers en de cast van Oh Oh Den Haag bundelen krachten voor kerstspecial op SBS6