TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Dat meldt de EO dinsdag.
In het programma deelt Blauw Bloed twee decennia lang reportages over het leven van de Oranjes en andere koninklijke families in Europa. In de eerste aflevering van het nieuwe seizoen wordt teruggeblikt op de hoogtepunten uit de afgelopen 20 jaar. Dit gaat van koninklijke mijlpalen tot het zien opgroeien van de prinsessen.
Het twintig jarig bestaan wordt afgetrapt op zaterdagavond 7 september met de eerste aflevering van het nieuwe seizoen. De studio heeft de redactie hiervoor ingeruild voor een opname vanaf Paleis Het Loo. EO-presentator Tirza van der Graaf gaat in deze uitzending in gesprek met diverse bekende gasten zoals oud-presentator en royaltydeskundige Jeroen Snel en een aantal vaste kijkers.
Eenmalig brengt Blauw Bloed ook nog een online magazine uit dat vanaf zaterdag 7 september te downloaden is via eo.nl/blauwbloed. Het thema van het blad is FEEST waarbij wordt ingezoomd op koninklijke feesten in binnen en buitenland.
Het nieuwe seizoen van Blauw Bloed is vanaf zaterdag 7 september wekelijks te zien om 20.05 uur op NPO 2.
Het zestiende seizoen van Familie Gillis: Massa Is Kassa is vanaf deze datum te zien
09:30Hélène Hendriks maakt op deze datum haar opwachting met De Staatsloterij Show
09:10Wordt deze week nog de stekker uit RTL Tonight getrokken?
08:19De TV van gisteren: Kijkers houden het niet droog bij Een Vergetelijk Mooie Reis van Paul de Leeuw
23:38Hoger beroep Ali B maakt de tongen los in VI: 'Zelfs de rechter vindt het ongemakkelijk'