TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Voor Astrid, haar zus Sonja en hun familie kwam de moord op de misdaadverslaggever als een enorme schok. "In het begin was er natuurlijk het overweldigende verdriet, wat allesoverheersend was", zo is al te horen in het eerste fragment van RTL Boulevard. "En dan, op een gegeven moment, komt het besef dat het leven door moet gaan, en dat doe je dan ook. Alleen nooit meer op dezelfde manier."
In het volledige interview zal ze het onder meer hebben over de innige band tussen Peter en Cor van Hout, maar ook over de band tussen hem en de rest van de familie. "Peter was er gewoon altijd op verjaardagen. Zoals familie op bezoek komt, op die frequentie en wat met familie met elkaar doet. Zo was hij er ook altijd bij."
In de reguliere uitzending van RTL Boulevard, die om 18:45 uur op RTL4 te zien is, is een deel van het interview te zien. Het volledige gesprek gaat daarna door op Videoland onder de naam RTL Boulevard: Astrid Holleeder herdenkt Peter R. de Vries.
Jan Slagter over het vertrek van Martine van Os bij Tijd voor MAX: 'We hopen dat ze in de toekomst nog iets voor ons kan doen'
10:06Dit zijn de bakkers van het veertiende seizoen van Heel Holland Bakt
10:00Dyantha Brooks staat opnieuw een moeder bij in Vier Handen op Eén Buik: 'Wil er zo onbevangen mogelijk instappen'
08:39Relatie De Bondgenoten-Ian en vriendin Gaby voorbij na vertrek uit de loods
08:13De TV van gisteren: Kijkers vol lof over Dwars door de Pyreneeën