TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Voor Astrid, haar zus Sonja en hun familie kwam de moord op de misdaadverslaggever als een enorme schok. "In het begin was er natuurlijk het overweldigende verdriet, wat allesoverheersend was", zo is al te horen in het eerste fragment van RTL Boulevard. "En dan, op een gegeven moment, komt het besef dat het leven door moet gaan, en dat doe je dan ook. Alleen nooit meer op dezelfde manier."
In het volledige interview zal ze het onder meer hebben over de innige band tussen Peter en Cor van Hout, maar ook over de band tussen hem en de rest van de familie. "Peter was er gewoon altijd op verjaardagen. Zoals familie op bezoek komt, op die frequentie en wat met familie met elkaar doet. Zo was hij er ook altijd bij."
In de reguliere uitzending van RTL Boulevard, die om 18:45 uur op RTL4 te zien is, is een deel van het interview te zien. Het volledige gesprek gaat daarna door op Videoland onder de naam RTL Boulevard: Astrid Holleeder herdenkt Peter R. de Vries.
Dit zie je met Koningsdag 2026 op tv
13:35Winter Vol Liefde België komt naar Videoland: dit is wanneer
12:59Salar uit De Bondgenoten wordt online flink aangepakt: 'Vies vrouwonvriendelijk ventje'
12:11Johan Derksen verheugd met Jumbo-vertrek Frank Lammers: 'Irritante man'
10:55Video: Chess houdt het niet droog na agressieve opdracht in De Bondgenoten