TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Voor Astrid, haar zus Sonja en hun familie kwam de moord op de misdaadverslaggever als een enorme schok. "In het begin was er natuurlijk het overweldigende verdriet, wat allesoverheersend was", zo is al te horen in het eerste fragment van RTL Boulevard. "En dan, op een gegeven moment, komt het besef dat het leven door moet gaan, en dat doe je dan ook. Alleen nooit meer op dezelfde manier."
In het volledige interview zal ze het onder meer hebben over de innige band tussen Peter en Cor van Hout, maar ook over de band tussen hem en de rest van de familie. "Peter was er gewoon altijd op verjaardagen. Zoals familie op bezoek komt, op die frequentie en wat met familie met elkaar doet. Zo was hij er ook altijd bij."
In de reguliere uitzending van RTL Boulevard, die om 18:45 uur op RTL4 te zien is, is een deel van het interview te zien. Het volledige gesprek gaat daarna door op Videoland onder de naam RTL Boulevard: Astrid Holleeder herdenkt Peter R. de Vries.
De TV van gisteren: Nederland is met vakantie en laat RTL 4 links liggen
06:47Vanavond op TV: Karen Pirie, Oh, wat een jaar!, Staten Island Summer
17:05Familie Jelies geeft update over nieuw groot avontuur: 'Draai helemaal gevonden'
16:13Bekende zus van Eline uit B&B Vol Liefde: 'Haar deelname was een enorme verrassing'
15:12Patricia uit Married at First Sight verwelkomt baby: 'Een week geleden veranderde alles'