Nieuws
Katja zit voor tweede keer in Hotter than my daughter
Jacob-Jan van de Groep
  ·  
In 2017 was Katja (47) ook al kandidate in Hotter than my daughter, maar nadat ze een complete make-over had gekregen en een nieuwe kledingstijl, was het na een maand gedaan met de pret. Haar oude pakjes kwamen weer uit de kast en Lola kon het niet meer aanzien. Daarom heeft ze haar moeder wederom opgegeven voor het make-overprogramma.
Sexy
Presentatrice Bridget Maasland gaat in de aflevering van vrijdagavond ook langs bij de 66-jarige Peggy. Haar 40-jarige vriendin Angela heeft Peggy opgegeven. Ze vindt dat Peggy er te onverzorgd en voor haar leeftijd soms te sexy gekleed is.
Wat je verder niet mag missen
Alle tips
Het zesde seizoen van S.W.A.T. gaat van start bij Veronica
Nederlandse fans van actie en spanning kunnen hun adrenaline weer voelen stromen, want het langverwachte zesde seizoen van de populaire politieserie S.W.A.T. gaat van start bij Veronica TV.Laatste nieuws van TVgids.nl
Meer nieuws 15:35Zo leerde Luuk Ikink zichzelf z'n Twentse tongval af
10:24Kritiek op Biohack Project raakt Rick Paul van Mulligen
10:01Paul de Leeuw maakt ook dit jaar Sinterklaasspecial
09:42De TV van gisteren: Holland's Got Talent blijft ononverwinnelijk
06:47Vanavond op TV: Top dog, De alleskunner vips, Rise of the Guardians