TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Het duurt in A Very Royal Scandal even voordat Emily Maitlis (Ruth Wilson) dan echt Prins Andrew kan interviewen over zijn vermeende rol in het seksschandaal rond de destijds minderjarige Virginia. Dat gesprek loopt heel anders dan iedereen had verwacht.
Michael Sheen neemt in de serie de rol van Andrew op zich en legt uit waarom juist dit interview zo tot de verbeelding spreekt. "Iemand met zo veel macht en zo veel privileges belandt eigenlijk zelden in zo'n benarde situatie", vertelt hij in het tijdschrift Variety.
"Als iets dergelijks toch gebeurt, dan gooit zo iemand meestal een zak geld op tafel en verdwijnt het probleem weer. Nu niet. Bovendien is er geen rechtszaak geweest. Dit is de enige manier waarop we hem tot verantwoording hebben kunnen roepen."
A Very Royal Scandal is op vrijdag 13 december 2024 om 23:35 uur te zien op NPO 2.
Vandaag zou zomaar eens de geschiedenisboeken in kunnen gaan, want Jens van ’t Wout staat aan de start van de 500 meter shorttrack op de Olympische Winterspelen. Hij heeft al twee gouden medailles op zak, pakt hij vandaag zijn derde?
NET5 dropt 12 BN'ers op een eiland in nieuwe realityshow A.S.S. Anti Survival Show
10:00De tv-aanraders van René Bogaart: 'Oos Kesbeke vind ik geweldig'
09:46De Kwis met Ballen VIPS is vanaf deze datum weer wekelijks te zien
09:27Misdaadserie Een van Ons geïnspireerd op moord Marianne Vaatstra komt naar Netflix
09:04Ook deze BN'ers doen mee aan Roadtrippers VIPS