TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Het duurt in A Very Royal Scandal even voordat Emily Maitlis (Ruth Wilson) dan echt Prins Andrew kan interviewen over zijn vermeende rol in het seksschandaal rond de destijds minderjarige Virginia. Dat gesprek loopt heel anders dan iedereen had verwacht.
Michael Sheen neemt in de serie de rol van Andrew op zich en legt uit waarom juist dit interview zo tot de verbeelding spreekt. "Iemand met zo veel macht en zo veel privileges belandt eigenlijk zelden in zo'n benarde situatie", vertelt hij in het tijdschrift Variety.
"Als iets dergelijks toch gebeurt, dan gooit zo iemand meestal een zak geld op tafel en verdwijnt het probleem weer. Nu niet. Bovendien is er geen rechtszaak geweest. Dit is de enige manier waarop we hem tot verantwoording hebben kunnen roepen."
A Very Royal Scandal is op vrijdag 13 december 2024 om 23:35 uur te zien op NPO 2.
Vanavond op TV: Dwars door de Pyreneeën, Expeditie Robinson, Platoon
10:24Jaap Reesema moest zelf ook auditie doen voor Sing with me
10:02Yvon Jaspers (53) hoort weer na operatie: ‘Word zelfs blij van de wasmachine’
10:00Waylon legt uit hoe Sing with Me precies werkt: 'Het gaat echt om het plezier'
09:53Hélène Hendriks (46) ziet Sara bij Talpa: tekent voor vijf jaar bij