TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Aan de castfoto's zelf is niets te zien: Cheyenne oogt stralend als de stoere, tikje verleidelijke Bizou Pascal in haar witte jurkje met aansprekende lipstick. Maar het verhaal achter de foto is heel anders.
Op Instagram vertelt Löhnen in haar beste Engels over de shoot en wat er aan voorafging: "De avond voor de shoot moest ik met spoed naar de Eerste Hulp vanwege een ernstige allergische reactie. De volgende ochtend kwam ik op de set met een enorm opgezwollen gezicht."
De makers van GTST wisten raad: Löhnen moest haar gezicht een half uur koelen met ijs zodat de zwelling afnam. Daarna deed de juiste make-up de rest zodat ze alsnog glamourvol voor de camera kon verschijnen.
Löhnen is vol lof over het eindresultaat: "Je ziet er amper nog wat van. Dit bewijst maar weer eens wat je kunt bereiken met een geweldig team toegewijde mensen, een goede look en een beetje wilskracht."

Dit is wanneer de nieuwe serie van Francis van Broekhuizen op televisie te zien is
12:17Johan Derksen tóch aanwezig bij Vandaag Inside-uitzendingen vanuit Curaçao
11:20Dit programma vervangt Even Tot Hier op de zaterdagavond
10:54Hilarisch: Bekijk de bloopers van Gooische Vrouwen seizoen 7
09:52Bizarre Erfenissen met Maarten Steendam krijgt geen vervolg