TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Maryam speelde in het eerste seizoen van Sleepers rechercheur Noura, de echtgenote van Martin (Robert de Hoog). Eind vorig jaar bracht de actrice haar boek Wat de fak uit, waarin ze onthult jarenlang met grensoverschrijdend gedrag op de werkvloer te maken hebben gehad. Door haar ervaringen met racisme, seksisme en stigmatisering in de tv-, film- en theaterwereld besloot ze na de publicatie van haar boek te stoppen met acteren. En dus ook niet terug te keren voor een nieuw seizoen Sleepers.
Robert laat aan RTL Boulevard weten het vertrek van Maryam 'heel jammer' te vinden. "Want ze is een waanzinnige actrice, maar die keuze respecteer ik." Het verhaal van personage Noura moet alleen wel doorgaan. De actrice die het stokje van Maryam overneemt, is een bekende voor Mocro Maffia-kijkers: Sinem Kavus, ook wel bekend als Meltem.
Sinem geeft aan haar Sleepers-debuut 'best wel spannend' te vinden. Haar Mocro Maffia-collega Robert (Tatta) heeft gelukkig ook in Sleepers alle vertrouwen in haar acteerwerk: "We hebben een goeie klik samen en zij spat van het scherm."
De opnames van het nieuwe seizoen van Sleepers zitten er inmiddels op. Wanneer het precies te zien zal zijn op Videoland, is nog niet bekend. RTL Boulevard hint ook op nog meer seizoenen voor de succesvolle thrillerserie.
Erben Wennemars stopt als schaatsanalist bij NOS: 'Kan mijn werk niet meer op de vrije manier doen die ik nastreef'
11:01Marijn Kuipers deelt haar verborgen strijd met boulimia in BNNVARA-documentaire
10:04'MAX Vakantieman zie je weer vanaf deze datum'
09:16Eerste namen van gasten bekend van nieuw interviewprogramma Wilfred Genee
08:27De TV van gisteren: Meer animo voor tweede halve finale van Eurovisie Songfestival