TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Joe (Esben Smed) is de geheime kracht achter de grootste namen uit de Deense film- en entertainmentwereld. Als impresario is het zijn taak om problemen achter de schermen op te lossen. Ondanks zijn grote succes in de showbizz worstelt Joe nog steeds met persoonlijke dilemma's, zoals de voogdij over zijn tienerdochter.
De satirische komedieserie Agent zit tjokvol bekende gezichten uit Denemarken. In de eerste aflevering wordt Joe geïntroduceerd. Hij sleept een groot contract binnen voor zijn cliënt Tobias en dat is een feestje waard. De feestvreugde neemt echter langzaam af wanneer de problemen zich blijven opstapelen en Joe een gigantische fout maakt. Vergelijkbaar met deze serie is de Nederlandse satire Cast, waarin veel BN'ers ten tonele verschijnen.
Agent is vanaf dinsdag 20 augustus om 22:50 uur te zien bij KRO-NCRV op NPO 3.
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
Mats uit De Bachelorette op 28-jarige leeftijd overleden
09:54Wilfred Genee raakt gevoelige snaar bij Johan Derksen: 'Jij bepaalt niet waar ik over praat'
09:07Hart van Nederland-presentatrice Nikki Herr bevallen van tweeling
08:51De TV van gisteren: ruim 1,6 miljoen kijkers blijven wakker voor Oranje
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, King Arthur