TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Joe (Esben Smed) is de geheime kracht achter de grootste namen uit de Deense film- en entertainmentwereld. Als impresario is het zijn taak om problemen achter de schermen op te lossen. Ondanks zijn grote succes in de showbizz worstelt Joe nog steeds met persoonlijke dilemma's, zoals de voogdij over zijn tienerdochter.
De satirische komedieserie Agent zit tjokvol bekende gezichten uit Denemarken. In de eerste aflevering wordt Joe geïntroduceerd. Hij sleept een groot contract binnen voor zijn cliënt Tobias en dat is een feestje waard. De feestvreugde neemt echter langzaam af wanneer de problemen zich blijven opstapelen en Joe een gigantische fout maakt. Vergelijkbaar met deze serie is de Nederlandse satire Cast, waarin veel BN'ers ten tonele verschijnen.
Agent is vanaf dinsdag 20 augustus om 22:50 uur te zien bij KRO-NCRV op NPO 3.
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
Samenvatting Nederland - Japan WK voetbal 2026 (zonder spoilers)
08:08De TV van gisteren: 'Het is maar goed dat Johan Derksen geen zoon heeft'
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Huizenruilers, Jurassic Park
10:36Terugkijken: bekijk de hoogtepunten van Brazilië - Marokko (video)
09:55Hélène Hendriks sneert naar RTL Tonight: 'Compilatie van hoogtepunten...' (video)