TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
De bioscoopfilm All Stars, over een groep vrienden van voetbalclub V.V. Swift Boys, trok in 1997 bijna driehonderdduizendd bezoekers naar het witte doek. 26 jaar later hebben de vrienden hun kicksen overgedragen en het is nu aan hun (schoon)zonen om hun kunsten op het veld te vertonen.
Lees ook: Alles over het tweede seizoen All Stars & Zonen
In het tweede seizoen van All Stars & Zonen staan er grote veranderingen op de planning bij de club. De cast is hetzelfde gebleven, al is er wel een nieuw gezicht: Matthijs van de Sande Bakhuyzen doet zijn intrede tot de serie als Zero, de tot nu toe onbekende broer van Hero, Nero en Nemo. Isa Hoes zat al wel in het eerste seizoen, maar ziet haar rol prominenter worden. Haar personage Roos krijgt namelijk de dagelijkse leiding over de kantine van de voetbalclub.
Het perfecte spel om met familie of vrienden te spelen tijdens deze koude winterdagen. Het bordspel van The Floor gaat namelijk voor veel plezier zorgen!
Terugkijken: Estavana Polman onthult in Vandaag Inside wat handbalsters écht verdienen: ‘Zo!’
10:00Kim-Lian van der Meij speelt aartsengel Gabriël in De Kerststal van Nederland: 'Bijzonder'
10:00Wie speelt wie in De Kerststal van Nederland?
09:38Dit is de startdatum van het tweede seizoen van Only Joling
09:31Anne-Mar Zwart presenteert nieuw datingprogramma voor de EO