TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Jeffrey (Tom van Kalmthout) lijkt zo weggelopen uit de film van New Kids. Zijn matje is er dit seizoen dan wel af, maar verder is er weinig veranderd: de blinkende oorbel, het vele bier drinken en het gebrek aan intelligentie zijn nog te zien. Ook werkt hij nog steeds bij de plantsoenendienst.
In deze aflevering van All Stars & Zonen krijgt hij een verrassing op zijn werk: uitgerekend hij krijgt de supervisie over niemand minder dan Bridget Maasland, die een taakstraf moet uitvoeren en dat doet door te gaan schoffelen.
Voor de presentatrice van RTL Boulevard is het niet de eerste keer dat ze te zien in een serie of film. Zo had ze eerder al kleine rollen in Het Sinterklaasjournaal, Shouf Shouf Habibi!, Costa! en Gooische Vrouwen.
All Stars & Zonen is sinds 14 september iedere donderdag om 20:30 uur te zien bij BNNVARA op NPO3 en NPO Start. Deze aflevering volgt op 12 oktober 2023.
GTST-ster Noa Zwan openhartig over impact van haar rol: 'Heftig om te spelen maar ook belangrijk om te laten zien'
11:52Wanneer is The Tribute: Battle of the Bands weer op tv?
10:51Deze ‘red flags’ vielen op bij Winter Vol Liefde-Gilbert: ‘Gewoon een engerd’
10:05Yvon Jaspers enorm geschrokken van ongeluk boer Geert: ‘Alsof familielid iets overkomt’
09:00De TV van gisteren: Winter Vol Liefde-kijkers dolblij voor Robin en Pearl, maar ook voor Elsje