TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Jeffrey (Tom van Kalmthout) lijkt zo weggelopen uit de film van New Kids. Zijn matje is er dit seizoen dan wel af, maar verder is er weinig veranderd: de blinkende oorbel, het vele bier drinken en het gebrek aan intelligentie zijn nog te zien. Ook werkt hij nog steeds bij de plantsoenendienst.
In deze aflevering van All Stars & Zonen krijgt hij een verrassing op zijn werk: uitgerekend hij krijgt de supervisie over niemand minder dan Bridget Maasland, die een taakstraf moet uitvoeren en dat doet door te gaan schoffelen.
Voor de presentatrice van RTL Boulevard is het niet de eerste keer dat ze te zien in een serie of film. Zo had ze eerder al kleine rollen in Het Sinterklaasjournaal, Shouf Shouf Habibi!, Costa! en Gooische Vrouwen.
All Stars & Zonen is sinds 14 september iedere donderdag om 20:30 uur te zien bij BNNVARA op NPO3 en NPO Start. Deze aflevering volgt op 12 oktober 2023.
Afgelopen januari draaide de Nederlandse feelgoodfilm Hond & Ik nog in de bioscoop, maar je kunt 'm nu al thuis op de bank streamen!
MAFS gemist? Bekijk het huwelijk van Nick en Joyce
10:00Guy Clemens vertelt over zijn rol in derde seizoen Dag & Nacht: 'Lasse is soms te aardig'
09:53Terugkijken: huwelijk Domenik en Ferenc in Married at First Sight
09:30Schema eerste halve finale Eurovisie Songfestival 2026
09:22Schattig: Jacomien Zoer laat haar pasgeboren zoontje zien
Een groep van 47 samoerai wil in 47 Ronin wraak op de man die hun meester heeft gedood.
