TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Jeffrey (Tom van Kalmthout) lijkt zo weggelopen uit de film van New Kids. Zijn matje is er dit seizoen dan wel af, maar verder is er weinig veranderd: de blinkende oorbel, het vele bier drinken en het gebrek aan intelligentie zijn nog te zien. Ook werkt hij nog steeds bij de plantsoenendienst.
In deze aflevering van All Stars & Zonen krijgt hij een verrassing op zijn werk: uitgerekend hij krijgt de supervisie over niemand minder dan Bridget Maasland, die een taakstraf moet uitvoeren en dat doet door te gaan schoffelen.
Voor de presentatrice van RTL Boulevard is het niet de eerste keer dat ze te zien in een serie of film. Zo had ze eerder al kleine rollen in Het Sinterklaasjournaal, Shouf Shouf Habibi!, Costa! en Gooische Vrouwen.
All Stars & Zonen is sinds 14 september iedere donderdag om 20:30 uur te zien bij BNNVARA op NPO3 en NPO Start. Deze aflevering volgt op 12 oktober 2023.
Waarom B&B Vol Liefde-Debbie en Paul eerst 'nee' zeiden tegen andere tv-programma's
11:32Boer zoekt Vrouw-koppel Jan en Rianne opnieuw ouders geworden
11:01Explosieve ruzie in De Bondgenoten: 'Wil je met me vechten?'
09:38De TV van gisteren: kijkers zien Sandra 'nog even gefileerd' worden in exitgesprek MAFS
15:12Noa Zwan roert GTST-kijkers tot tranen met liedje: 'Prachtig'