TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Jeffrey (Tom van Kalmthout) lijkt zo weggelopen uit de film van New Kids. Zijn matje is er dit seizoen dan wel af, maar verder is er weinig veranderd: de blinkende oorbel, het vele bier drinken en het gebrek aan intelligentie zijn nog te zien. Ook werkt hij nog steeds bij de plantsoenendienst.
In deze aflevering van All Stars & Zonen krijgt hij een verrassing op zijn werk: uitgerekend hij krijgt de supervisie over niemand minder dan Bridget Maasland, die een taakstraf moet uitvoeren en dat doet door te gaan schoffelen.
Voor de presentatrice van RTL Boulevard is het niet de eerste keer dat ze te zien in een serie of film. Zo had ze eerder al kleine rollen in Het Sinterklaasjournaal, Shouf Shouf Habibi!, Costa! en Gooische Vrouwen.
All Stars & Zonen is sinds 14 september iedere donderdag om 20:30 uur te zien bij BNNVARA op NPO3 en NPO Start. Deze aflevering volgt op 12 oktober 2023.
Vanavond op TV: Wakker in Paraguay, De Bevers, Vertical Limit
00:56Komende week in GTST: Chantabele chappies en de teleurgestelde tweeling
00:12De Bogaartjes vallen in de smaak bij kijkers: 'Gewoon harde werkers'
19:44Holland's Got Talent krijgt nieuwe naam, Jamai en Buddy Vedder vertrekken
16:32'De Juice misschien alsnog op tv, maar zonder Yvonne Coldeweijer'