TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Agent Gerry Cliff (Richard Dormer) is neergeschoten toen hij binnenliep bij een wapendeal tussen de McIntyre-bende en enkele gangsters uit Dublin. De agenten van MI5, die het hoofdkwartier van de McIntyres onder surveillance hadden, willen zich uit de voeten maken.
Gerry's collega's hebben echter heel andere plannen in deze laatste aflevering van Blue Lights en zijn vastbesloten om de leden van de misdaadfamilie achter de tralies te krijgen. Mo McIntyre (Michael Shea) krijgt eindelijk de waarheid te horen over zijn vader.
De BBC heeft veel vertrouwen in de politieserieserie, waarvan de Britse omroep al een tweede seizoen bestelde terwijl het eerste nog werd uitgezonden. Vorige maand werd bekend dat Blue Lights ook een derde en vierde seizoen krijgt.
Blue Lights is op zaterdag 22 juni 2024 om 20:21 uur te zien op NPO 3.
Deze RTL4-programma's zijn voortaan meerdere keren per week op tv te zien
10:00Monique over Winter Vol Liefde: ‘Ik heb gehuild om alles wat er over me werd gezegd’
09:42De Hanslers: Mama Mo wil kleding van Denise niet in haar vrachtwagen
09:07Terugkijken: Erika eert haar broer René Karst bij Shownieuws
08:07De TV van gisteren: zomerse Heel Holland Bakt matcht niet met winterweer