TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Agent Gerry Cliff (Richard Dormer) is neergeschoten toen hij binnenliep bij een wapendeal tussen de McIntyre-bende en enkele gangsters uit Dublin. De agenten van MI5, die het hoofdkwartier van de McIntyres onder surveillance hadden, willen zich uit de voeten maken.
Gerry's collega's hebben echter heel andere plannen in deze laatste aflevering van Blue Lights en zijn vastbesloten om de leden van de misdaadfamilie achter de tralies te krijgen. Mo McIntyre (Michael Shea) krijgt eindelijk de waarheid te horen over zijn vader.
De BBC heeft veel vertrouwen in de politieserieserie, waarvan de Britse omroep al een tweede seizoen bestelde terwijl het eerste nog werd uitgezonden. Vorige maand werd bekend dat Blue Lights ook een derde en vierde seizoen krijgt.
Blue Lights is op zaterdag 22 juni 2024 om 20:21 uur te zien op NPO 3.
De Bondgenoten-kijkers gaan los over de straf voor Robert na woede-uitbarsting
07:48Dit zijn de eerste reacties op spin-off Kees Flodder
07:33De TV van gisteren: Kijkers verdeeld over Curaçao-uitzending Vandaag Inside
07:00GTST Spoilers - maandag 25 t/m donderdag 28 mei 2026
22:24Wilfred Genee opent Vandaag Inside vanuit Curaçao: 'Het ergste hebben we gehad' (video)