TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Agent Gerry Cliff (Richard Dormer) is neergeschoten toen hij binnenliep bij een wapendeal tussen de McIntyre-bende en enkele gangsters uit Dublin. De agenten van MI5, die het hoofdkwartier van de McIntyres onder surveillance hadden, willen zich uit de voeten maken.
Gerry's collega's hebben echter heel andere plannen in deze laatste aflevering van Blue Lights en zijn vastbesloten om de leden van de misdaadfamilie achter de tralies te krijgen. Mo McIntyre (Michael Shea) krijgt eindelijk de waarheid te horen over zijn vader.
De BBC heeft veel vertrouwen in de politieserieserie, waarvan de Britse omroep al een tweede seizoen bestelde terwijl het eerste nog werd uitgezonden. Vorige maand werd bekend dat Blue Lights ook een derde en vierde seizoen krijgt.
Blue Lights is op zaterdag 22 juni 2024 om 20:21 uur te zien op NPO 3.
Video: Hoe zit het nu tussen Lieske en Petra uit B&B Vol Liefde 2025?
11:20Terugkijken: Ilse DeLange brengt een eerbetoon aan alle overleden sterren
11:19Patty Brard over nieuwe aanbiedingen: 'Het is natuurlijk altijd een eer als je wordt gevraagd'
11:01Barry Atsma ontroerd: 'Zo'n mooi eerbetoon aan mijn broer'
10:22Emma Wortelboer verklapt: derde seizoen met Maarten van Rossem komt eraan