TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Agent Gerry Cliff (Richard Dormer) is neergeschoten toen hij binnenliep bij een wapendeal tussen de McIntyre-bende en enkele gangsters uit Dublin. De agenten van MI5, die het hoofdkwartier van de McIntyres onder surveillance hadden, willen zich uit de voeten maken.
Gerry's collega's hebben echter heel andere plannen in deze laatste aflevering van Blue Lights en zijn vastbesloten om de leden van de misdaadfamilie achter de tralies te krijgen. Mo McIntyre (Michael Shea) krijgt eindelijk de waarheid te horen over zijn vader.
De BBC heeft veel vertrouwen in de politieserieserie, waarvan de Britse omroep al een tweede seizoen bestelde terwijl het eerste nog werd uitgezonden. Vorige maand werd bekend dat Blue Lights ook een derde en vierde seizoen krijgt.
Blue Lights is op zaterdag 22 juni 2024 om 20:21 uur te zien op NPO 3.
De TV van gisteren: Wie is de Mol? scoort met unieke opdracht
11:59Kijkcijfers: Heel Holland bakt elke dag valt nog altijd niet in de smaak
11:35Smart-bestuurder die werd aangereden door Máxima herkent zich niet in Videoland-serie
10:43Gerard Joling (65) op de vuist tijdens optreden na bierdouche
10:23Josje Huisman kreeg cultuurshock door deelname The bicycle race: 'Rollercoaster'