TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Agent Gerry Cliff (Richard Dormer) is neergeschoten toen hij binnenliep bij een wapendeal tussen de McIntyre-bende en enkele gangsters uit Dublin. De agenten van MI5, die het hoofdkwartier van de McIntyres onder surveillance hadden, willen zich uit de voeten maken.
Gerry's collega's hebben echter heel andere plannen in deze laatste aflevering van Blue Lights en zijn vastbesloten om de leden van de misdaadfamilie achter de tralies te krijgen. Mo McIntyre (Michael Shea) krijgt eindelijk de waarheid te horen over zijn vader.
De BBC heeft veel vertrouwen in de politieserieserie, waarvan de Britse omroep al een tweede seizoen bestelde terwijl het eerste nog werd uitgezonden. Vorige maand werd bekend dat Blue Lights ook een derde en vierde seizoen krijgt.
Blue Lights is op zaterdag 22 juni 2024 om 20:21 uur te zien op NPO 3.
GTST Spoilers - maandag 11 t/m donderdag 14 mei 2026
21:30Dit vinden kijkers van het nieuwe SBS6-programma The Moneymakers
15:09Familie Kraan uit Een Huis Vol verwelkomt tiende kind
14:14Flikken Rotterdam-actrice Ortál Vriend is zwanger
13:20De Bondgenoten is maandagavond (4 mei) een heel stuk korter te zien dan normaal