TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Is het al bijna 2024?
Lees ook: Leopold Witte te zien in nieuwe komische dramaserie BODEM
Hoewel de precieze inhoud van de serie nog even mysterieus blijft, introduceert omroep BNNVARA deze aankomende serie als een 'rauwe, komische en vernieuwende' dramaserie die draait om het vrijgezelle en destructieve leven van Cat (Eva Crutzen). Zij probeert zich staande te houden in een wereld die doorgaat, terwijl de hare met een klap tot stilstand is gekomen.
Benieuwd hoe dat er op beeld uitziet? Bekijk dan de beelden hieronder.
Als je de bovenstaande video goed bekijkt, spot je waarschijnlijk ook heel wat bekende gezichten. Naast Eva Crutzen zijn er namelijk nog veel meer acteurs te zien. Meral Polat, bekend van De Luizenmoeder, kruipt in de rol van Cats beste vriendin Jana, en Cats ouders worden vertolkt door Marieke Heebink (Rampvlucht) en Leopold Witte (Gooische Vrouwen). Daarnaast zijn er rollen weggelegd voor o.a. Lineke Rijxman (Koppensnellers), Nils Verkooijen (Achtste Groepers Huilen Niet), Steef de Bot (Vliegende Hollanders), Fahd Larhzaoui (Papadag) en Nyncke Beekhuyzen (Danni Lowinski).
BODEM gaat vanavond in première op het Nederlandse Filmfestival. De zesdelige reeks is vanaf begin 2024 volledig te zien bij BNNVARA op NPO3 en NPO Start en Plus.
De TV van gisteren: 'Een van de beste The Passion-edities in jaren' en bloedstollend spannend slot van de verraders
06:00A Beautiful Mess met Carice van Houten stream je nu bij NPO Start
22:03Zo loopt De Verraders 2026 af
21:20The Passion-kijkers zijn het over 1 ding helemaal eens: 'Hij maakt het alleen al het kijken waard'
18:34Bauers delen heugelijk nieuws: 'Eerder dan verwacht'