TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Eva Crutzen is de drijvende kracht achter de zesdelige serie Bodem. Niet alleen speelt ze de hoofdrol, ze schreef het scenario, regisseerde alle afleveringen én ze componeerde de muziek voor de reeks. Dat maakt de tragikomische serie het meest persoonlijke tv-project van de cabaretière die eerder te zien was in programma's als Promenade en Clickbait.
Het verhaal is gelukkig niet al te autobiografisch, want het zit Cat niet mee. In deze aflevering is ze jarig, maar er valt niet veel te vieren. Ze voelt zich verraden door haar vader Anthony (Leopold Witte) als hij achter haar rug om een deal sluit met haar baas Claudia (Lineke Rijxman). Tot overmaat van ramp krijgt Cat tijdens een verjaardagfeestje in de kroeg ruzie met haar beste vriendin Jana (Merel Polat).
Vanavond staat er een absolute kraker op het programma van het WK voetbal 2026. Portugal en Spanje treffen elkaar in de achtste finales, terwijl later in de nacht ook gastland Verenigde Staten weer in actie komt tegen België.
Boer Zoekt Vrouw-boer John (38) overleden bij ernstig verkeersongeval
08:23De TV van gisteren: Kijkers missen sfeer in De Avondetappe vanuit Huizen
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Flikken Gent, Samaritan
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij