TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Eva Crutzen is de drijvende kracht achter de zesdelige serie Bodem. Niet alleen speelt ze de hoofdrol, ze schreef het scenario, regisseerde alle afleveringen én ze componeerde de muziek voor de reeks. Dat maakt de tragikomische serie het meest persoonlijke tv-project van de cabaretière die eerder te zien was in programma's als Promenade en Clickbait.
Het verhaal is gelukkig niet al te autobiografisch, want het zit Cat niet mee. In deze aflevering is ze jarig, maar er valt niet veel te vieren. Ze voelt zich verraden door haar vader Anthony (Leopold Witte) als hij achter haar rug om een deal sluit met haar baas Claudia (Lineke Rijxman). Tot overmaat van ramp krijgt Cat tijdens een verjaardagfeestje in de kroeg ruzie met haar beste vriendin Jana (Merel Polat).
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Wanneer is Eva weer terug op tv?
12:24Johan Derksen: 'Deze nieuwe minister deugt niet, niemand zal hem ooit vertrouwen'
10:25Zo reageert de vader van Mercedes op Salar in De Bondgenoten
10:03Video: Vandaag Inside-heren gaan stuk om hilarische beelden koning Willem-Alexander
10:00De tv-aanraders van drievoudig Olympisch kampioen Marianne Timmer: 'Dít mis ik op tv'