TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Eva Crutzen is de drijvende kracht achter de zesdelige serie Bodem. Niet alleen speelt ze de hoofdrol, ze schreef het scenario, regisseerde alle afleveringen én ze componeerde de muziek voor de reeks. Dat maakt de tragikomische serie het meest persoonlijke tv-project van de cabaretière die eerder te zien was in programma's als Promenade en Clickbait.
Het verhaal is gelukkig niet al te autobiografisch, want het zit Cat niet mee. In deze aflevering is ze jarig, maar er valt niet veel te vieren. Ze voelt zich verraden door haar vader Anthony (Leopold Witte) als hij achter haar rug om een deal sluit met haar baas Claudia (Lineke Rijxman). Tot overmaat van ramp krijgt Cat tijdens een verjaardagfeestje in de kroeg ruzie met haar beste vriendin Jana (Merel Polat).
Partnerbijdrage
In een nieuwe aflevering van Kasteel Gekocht, Wat Nu? gaan de zes stellen verder met hun Franse avontuur, waarbij dromen en tegenslagen hand in hand gaan. Het wordt opnieuw duidelijk hoeveel er komt kijken bij het kopen van een kasteel.
Nieuwe serie van de makers van Oogappels: Pro Deo met Tjitske Reidinga
11:26Video: Acteur Vincent Croiset geeft gezondheidsupdate
09:58Linda de Mol presenteert nieuwe quizshow Postcode Loterij In de Ring
08:34RTL verplaatst B&B Vol Liefde: De Aftrap
08:00Carlo Boszhard haalt herinneringen op aan Viola Holt: 'Het gemak waarmee zij schakelde, was meesterlijk'