TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Eva Crutzen is de drijvende kracht achter de zesdelige serie Bodem. Niet alleen speelt ze de hoofdrol, ze schreef het scenario, regisseerde alle afleveringen én ze componeerde de muziek voor de reeks. Dat maakt de tragikomische serie het meest persoonlijke tv-project van de cabaretière die eerder te zien was in programma's als Promenade en Clickbait.
Het verhaal is gelukkig niet al te autobiografisch, want het zit Cat niet mee. In deze aflevering is ze jarig, maar er valt niet veel te vieren. Ze voelt zich verraden door haar vader Anthony (Leopold Witte) als hij achter haar rug om een deal sluit met haar baas Claudia (Lineke Rijxman). Tot overmaat van ramp krijgt Cat tijdens een verjaardagfeestje in de kroeg ruzie met haar beste vriendin Jana (Merel Polat).
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
Staat Johnny de Mol open voor terugkeer in GTST?
09:09Samenvatting Nederland - Japan WK voetbal 2026 (zonder spoilers)
08:08De TV van gisteren: 'Het is maar goed dat Johan Derksen geen zoon heeft'
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Huizenruilers, Jurassic Park
10:36Terugkijken: bekijk de hoogtepunten van Brazilië - Marokko (video)