TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
De makers van de satirische comedyserie Cast hebben een aantal bekende Nederlanders bereid gevonden een versie van zichzelf te spelen. De meesten doen slechts een aflevering mee, maar Plien van Bennekom en Ferry Doedens hebben een vaste bijrol in deze serie over het personeel van castingbureau Van Leeuwen.
Zo wil Plien alles doen om bekend te blijven. Doedens is op zijn beurt niet te beroerd zichzelf op de hak te nemen. Zo raakt hij vanavond in opspraak als hij zonder pardon reclame maakt voor de omstreden, vervuilende staalproducent Steel United.
Daarnaast is er een gastrol voor de inmiddels tachtigjarige Joost Prinsen. Hij wordt gevraagd om politici een cursus 'spreken in het openbaar' te geven, maar hij kan zich niet vinden in hun radicale partijprogramma.
De TV van gisteren: Rust en Vreugd bejubeld door kijker
06:47Vanavond op TV: Project dans, The Tudors, Armageddon
10:43Code Rosé van De Meilandjes nog steeds niet verkocht: 'In de uitverkoop'
10:00Annet Malherbe lyrisch over Rust en Vreugd-collega Arjan Ederveen: 'Die man is een fenomeen op zich'
09:37Emotioneel interview met zus René Karst in Shownieuws: 'Het moeilijkste ooit' (video)