TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Castingbureau Van Leeuwen krijgt in deze aflevering van Cast een spoedklus: binnen een week moeten ze met een eigentijdse 4 en 5 mei-viering op de proppen komen die jongeren aanspreekt. Het eindresultaat leidt tot grote ophef als blijkt dat de Tweede Wereldoorlog niet eens genoemd wordt.
Cast komt uit de koker van Ilse Warringa, die eerder miljoenen kijkers vermaakte in De Luizenmoeder. Haar nieuwe serie weet die uitzonderlijke kijkcijfers nog niet te evenaren, maar de reeks kan wel rekenen op bekende fans.
Zo was Carlo Boszhard vol lof: "Juist nu we van de ene rel naar de andere rollen, komt Ilse, samen met Niek Barendsen met een briljante serie op de proppen. Mag je wel lachen, kun je wel lachen? Als je jezelf dat afvraagt dan is een serie al relevant."
Mart Hoogkamer reageert op alle reacties na optreden bij Eva Jinek: 'Het voelde magisch'
09:38Marjolein raakt De Bondgenoten-kijkers met aangrijpend levensverhaal
09:15Yvon Jaspers voorlopig uit de running: 'Wacht op een operatie'
08:55De TV van gisteren: Kijkers niet te spreken over interview Eva Jinek met CEO Albert Heijn
06:47Vanavond op TV: Zoals het komt: 100 dagen in de gehandicaptenzorg, Ewout:, The Bourne Ultimatum