TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
De boeken van Thomas Harris vormen de inspiratie voor de nieuwe misdaadserie Clarice. Die begint een jaar na de gebeurtenissen uit The Silence of the Lambs, de film met Jodie Foster als FBI-agente Clarice Starling. Die rol is in de serie voor Rebecca Breeds, bekend van tienerthriller Pretty little liars. Na het doden van seriemoordenaar Buffalo Bill is Starling een nationale held.
Het liefst trekt ze zich terug in de anonimiteit, maar de minister van Justitie heeft een ander plan. Zij plaatst Starling over naar een nieuwe FBI-eenheid die jaagt op seriemoordenaars. Of ze daar op haar plek is, is zeer de vraag; ze krijgt een kille ontvangst van haar nieuwe baas Paul Krendler (Michael Cudlitz). Fox zendt elke maandag een dubbele aflevering uit van Clarice.
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
Mi Dushi: Wat is dan liefde? met Wilfred Genee begint een week eerder dan gepland
12:19Vanaf deze datum is het nieuwe seizoen van Beste Kijkers te zien
11:51Kelly de Vries deelt groot nieuws na exit Het Perfecte Plaatje op Reis
11:22Bardame onderbreekt uitzending VI Oranje: 'Gaat even helemaal mis hier'
10:54Dit is het uitzendschema van De Bondgenoten in juli