TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
De boeken van Thomas Harris vormen de inspiratie voor de nieuwe misdaadserie Clarice. Die begint een jaar na de gebeurtenissen uit The Silence of the Lambs, de film met Jodie Foster als FBI-agente Clarice Starling. Die rol is in de serie voor Rebecca Breeds, bekend van tienerthriller Pretty little liars. Na het doden van seriemoordenaar Buffalo Bill is Starling een nationale held.
Het liefst trekt ze zich terug in de anonimiteit, maar de minister van Justitie heeft een ander plan. Zij plaatst Starling over naar een nieuwe FBI-eenheid die jaagt op seriemoordenaars. Of ze daar op haar plek is, is zeer de vraag; ze krijgt een kille ontvangst van haar nieuwe baas Paul Krendler (Michael Cudlitz). Fox zendt elke maandag een dubbele aflevering uit van Clarice.
De groepsfase van het WK voetbal zit erop na vandaag op. Met onder anderen Engeland, Portugal en wereldkampioen Argentinië in actie belooft het een spannende slotdag te worden, waarop de laatste tickets voor de knock-outfase worden verdeeld.
Interview Thijs Römer en Mischa Blok wordt druk nabesproken: 'Tegenstrijdig'
10:52Shelly Sterk valt in de smaak bij VI-kijkers: 'Zo doe je dat bij de mannen'
10:11Mats uit De Bachelorette op 28-jarige leeftijd overleden
09:54Wilfred Genee raakt gevoelige snaar bij Johan Derksen: 'Jij bepaalt niet waar ik over praat'
09:07Hart van Nederland-presentatrice Nikki Herr bevallen van tweeling