TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
De boeken van Thomas Harris vormen de inspiratie voor de nieuwe misdaadserie Clarice. Die begint een jaar na de gebeurtenissen uit The Silence of the Lambs, de film met Jodie Foster als FBI-agente Clarice Starling. Die rol is in de serie voor Rebecca Breeds, bekend van tienerthriller Pretty little liars. Na het doden van seriemoordenaar Buffalo Bill is Starling een nationale held.
Het liefst trekt ze zich terug in de anonimiteit, maar de minister van Justitie heeft een ander plan. Zij plaatst Starling over naar een nieuwe FBI-eenheid die jaagt op seriemoordenaars. Of ze daar op haar plek is, is zeer de vraag; ze krijgt een kille ontvangst van haar nieuwe baas Paul Krendler (Michael Cudlitz). Fox zendt elke maandag een dubbele aflevering uit van Clarice.
Vandaag staat de tweede speelronde in de groepen C en D op het programma van het WK voetbal. Brazilië komt opnieuw in actie, terwijl in groep D de Verenigde Staten en Australië uitmaken wie de perfecte start van het toernooi een vervolg geeft.
Peter Gillis en Frank Lammers doen opvallende onthulling over einde Massa is Kassa: 'Nooit officieel gezegd'
15:02De 6 beste programma's om deze week te streamen
14:45'Bert' eert 'Ernie' in rouwadvertentie na overlijden Wim T. Schippers: 'Wat hadden we het fijn'
13:45Rafael van der Vaart zaterdag weer bij NOS WK Avond na 'heel veel spijt' van opmerking
13:11Vervolg van Ferry Doedens-docu op komst?