TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Jo (Connie Nielsen) is lang niet zo perfect als ze dacht dat ze was, ontdekt ze in de Britse thrillerserie Close to me. Al wekenlang probeert ze uit te vinden hoe haar leven eruitzag, voordat ze bij een val een deel van haar geheugen kwijtraakte. Jo vermoedt dat ze een affaire had, maar heeft geen idee met wie. Haar vader Frederik (Henning Jensen), die aan dementie lijdt, vertelt haar over haar jeugd, en Jo begint meer te twijfelen of de val wel een ongeluk was.
Voor de 56-jarige Nielsen, in Nederland bekend van de films Gladiator en Wonder Woman, is het de eerste keer dat ze zo’n realistisch personage speelt, zei ze tegen de New York Post. “In zes afleveringen zie je verschillende fases van haar leven. Het is echt een luxe om zo iemand te spelen.”
Vanavond staat er een absolute kraker op het programma van het WK voetbal 2026. Portugal en Spanje treffen elkaar in de achtste finales, terwijl later in de nacht ook gastland Verenigde Staten weer in actie komt tegen België.
Video: Oud-deelnemers B&B Vol Liefde reageren op de nieuwe kandidaten
09:16Schema kwartfinales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
08:49Dit programma vervangt Huizenruilers op RTL 4
08:48Boer Zoekt Vrouw-boer John (38) overleden bij ernstig verkeersongeval
08:23De TV van gisteren: Kijkers missen sfeer in De Avondetappe vanuit Huizen