TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Elizabeth Bancroft (Sarah Parish) worstelt met het feit dat haar zoon Joe is gearresteerd voor de moord op de ouders van zijn vriendin. En dan loopt die vervelende collega Cliff Walker haar ook nog eens voor de voeten. Zijn vertolker Adrian Edmondson (bekend van de jaren 80-series The young ones en Bottom) voorspelt in een lokale Britse krant dat zijn personage en Bancroft het flink met elkaar aan de stok krijgen.
"Cliff is een beetje een zelfingenomen kwal en een heilig boontje. Bancroft heeft juist totaal geen geweten. Hierdoor hebben ze - op een gegeven moment zelfs fysieke - aanvaringen", zegt Adrian Edmondson. En dan is zijn vrouwelijke collega hem keer op keer ook nog eens te slim af. "Hij probeert haar in de gaten te houden, maar loopt altijd net achter de feiten aan."
Engeland en Argentinië staan vanavond tegenover elkaar in de tweede halve finale van het WK voetbal 2026. Er wacht een beladen affiche tussen twee voetballanden met een rijke WK-geschiedenis, waarbij een plek in de finale op het spel staat.
Voor GTST-fans die even willen lachen: Er zijn nieuwe bloopers
16:02Netflix zoekt kandidaten voor levensgroot Monopoly-spel om miljoenenprijs
15:49B&B Vol Liefde-Petri heeft verhuisplannen: 'Niet eenzaam, maar wel veel alleen'
15:26Lisa Bal (Een Huis Vol) deelt eerlijk en beladen bericht over samengestelde gezin
14:06Spannende opnames voor Ewout: 'De situatie werd steeds dreigender'