TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Elizabeth Bancroft (Sarah Parish) worstelt met het feit dat haar zoon Joe is gearresteerd voor de moord op de ouders van zijn vriendin. En dan loopt die vervelende collega Cliff Walker haar ook nog eens voor de voeten. Zijn vertolker Adrian Edmondson (bekend van de jaren 80-series The young ones en Bottom) voorspelt in een lokale Britse krant dat zijn personage en Bancroft het flink met elkaar aan de stok krijgen.
"Cliff is een beetje een zelfingenomen kwal en een heilig boontje. Bancroft heeft juist totaal geen geweten. Hierdoor hebben ze - op een gegeven moment zelfs fysieke - aanvaringen", zegt Adrian Edmondson. En dan is zijn vrouwelijke collega hem keer op keer ook nog eens te slim af. "Hij probeert haar in de gaten te houden, maar loopt altijd net achter de feiten aan."
De knock-outfase van het WK voetbal gaat van start met Zuid-Afrika - Canada. Het is voor het eerst dat een WK een zestiende finale kent, waardoor deze wedstrijd meteen een historische primeur is. De aftrap is om 21.00 uur in het Los Angeles Stadium.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
12:47Zus van Victor Vlam openhartig in Mischa en de Mannen die het Beter Weten: 'Heel erg van geschrokken'
11:52Hier kun je de duetten uit de halve finale van Stars on Stage terugkijken
11:05WK-optreden Orgel Joke alléén als Oranje wint van Marokko: 'Hoop dat niet alles voor niks is geweest'
10:20De TV van gisteren: halve finale Stars on Stage bezorgt kijkers zelfs in tropische hitte kippenvel