TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Net als in sommige steden in Nederland gaat er ook in New York weleens iets mis bij de ontgroening van studenten. Het CSI: New York-team onderzoekt de dood van de voorzitter van een studentenvereniging. Hij is tijdens een ontgroening gedumpt in een open graf. Het blijkt te gaan om een uit de hand gelopen Halloweengrap, waarbij de voorzitter per ongeluk is overleden.
Tijdens het onderzoek komen Don Flack (Eddie Cahill) en zijn collega's tot een schokkende ontdekking: er wordt nog iemand van de studentenvereniging vermist. Ergens in New York is een eerstejaarsstudent misschien levend begraven, maar op welke begraafplaats ligt hij? Het wordt voor het team een race tegen de klok om het nog levende slachtoffer te vinden en uit te graven. (HH)
CSI: New York is na CSI: Miami de tweede spin-off van Crime scene investigation. Volgens kenners op internet is de New Yorkse variant de bloederigste van de drie. De serie liep van 2004 tot en met 2013 en hield in die tijd miljoenen mensen aan de buis gekluisterd.
Tijdens het negende seizoen kondigde CBS aan dat dat het laatste zou zijn. Van de tien hoofdpersonages die de serie door de seizoenen heen gekend heeft, zijn er slechts vier geweest die van de eerste tot en met de laatste aflevering te zien waren: Mac Taylor, Danny Messer, Sheldon Hawkes en Don Flack.
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
Peter Jan Rens heeft beroerte gehad: zo gaat het nu met hem
10:29De Bauers, een Nieuwe Fase van start op NPO1, dit is wanneer
09:34Van Onschatbare Waarde is vanaf deze dag terug op tv
09:10Waar en wanneer zie je het SKS Skûtsjesilen 2026 op tv?
08:42Ik Geloof in Mij-ster Rutger van Barneveld breekt vijf jaar na serie eindelijk door met zomerhit