TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
In de reeks afleveringen doet Danny onderzoek naar onder meer de killerdrug Fentanyl, cowboys, gangs en guns, de haat tegen Aziatische Amerikanen en de studentenhuisvesting. In totaal worden er vier afleveringen uitgezonden van de nieuwe serie.
In de eerste aflevering van de reeks staat de killerdrug Fentanyl centraal. Danny gaat in San Francisco in gesprek met gebruikers van deze drug. Nooit eerder had Amerika te maken met een drug die zo goedkoop, verslavend én verwoestend is.
In de tweede uitzending zien kijkers hoe Ghosen op pad gaat met de mannen van 'Urban Saddles' in Los Angeles. Zij trekken op paarden de buurten van LA in met als doel om jongeren te behoeden voor het verkeerde pad en om hen uit handen van beruchte gangs te houden.
Amerikanen met een Aziatische achtergrond worden sinds corona en sinds voormalig president Trump de corona 'de Chinese griep' noemde, compleet genegeerd, uitgescholden en aangevallen. Inmiddels zijn deze Amerikaanse Aziaten de snelstgroeiende groep onder wapenbezitters. in de derde uitzending komt Danny hier meer over te weten.
In de laatste uitzending van de reeks struint Ghosen parkeerplaatsen langs de westkust van Amerika af, waar studenten in auto's leven omdat ze geen geld hebben om in een huis te wonen.
Danny & The Americans is vanaf vrijdag 28 juli om 21.05 uur te zien op de VPRO op NPO 2.
RTL was voor Winter Vol Liefde al op de hoogte van verleden Viktor: 'Zorgvuldig meegenomen bij casting'
06:47Vanavond op TV: Verborgen verleden, Pandora, Deuce Bigalow: Male Gigolo
06:00De romcom Perfectly Imperfect met Yolanthe Cabau stream je nu bij Prime Video
23:19Kijkers leven mee met emotionele Freek in The Voice of Holland: 'Ik voel jou' (video)
21:24Zien: Mariah Carey zingt Volare tijdens openingsceremonie Olympische Winterspelen