TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
In de zomer van 1943 is het tij gekeerd in de Tweede Wereldoorlog. Geallieerde troepen zetten voet aan wal op het Europese vasteland en de Duitse onderzeeërs hebben niet langer vrij spel op de Atlantische Oceaan. Aan het begin van het vierde seizoen van de Duitse oorlogsserie Das Boot ziet de bemanning van duikboot U-949 veel nieuwe gezichten.
De SS vermoedt een complot tegen Hitler en gebruikt informanten om dissidenten binnen het leger op te sporen. Ook in Berlijn hangt een paranoïde sfeer, maar duikbootkapitein Klaus Hoffmann (Rick Okon) lijkt boven elke twijfel verheven. Hij wordt na zijn terugkeer uit Amerika als oorlogsheld onthaald en er is zelfs een film over hem gemaakt. SS-officier Koch (Simon Licht) jaagt op de sleutelpersoon binnen het verzet.
Vanavond op TV: Heel Holland bakt, vtwonen weer verliefd op je huis, The First Wives Club
12:35Sinterklaas aangekomen op Texel ondanks weersomstandigheden en 'zeemonster'
10:03Spoiler: verbijstering bij eerste onthullingen The Masked Singer
09:28De TV van gisteren: Sinterklaasjournaal scoort torenhoog, kijkers genieten van The Masked Singer
06:47Vanavond op TV: Sport - Schaatsen: Wereldbeker in Salt Lake City, The tribute: Battle of the bands, Dodgeball: A True Underdog Story
Een nieuwe generatie voegt zich bij ’s werelds beruchtste huurlingen in Expend4bles.
