TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het verhaal over een verdwenen 16-jarige meisje spreekt blijkbaar in alle hoeken van de wereld aan. En volgens producent Endemol Shine is De 12 van Oldenheim zelfs de eerste Nederlandse serie die verkocht is aan Japan.
In de Verenigde Staten wordt de Videoland/RTL4-serie uitgezonden onder de naam The Oldenheim Twelve. Dat gebeurt bij Acorn TV, de grootste streamingdienst van Noord-Amerika. In Japan is de eer aan satellietkanaal Wowow. En in Rusland mogen Showjet en streamingdienst IVI.RU aan de bak met De 12 van Oldenheim.
Ook in Nederland zit er nog meer 12 van Oldenheim aan te komen. Het tweede seizoen begint ergens in 2019. Daarin zal naar alle waarschijnlijkheid een aantal van de hoofdrolspelers van het eerste seizoen ontbreken. Dat waren o.a. Noortje Herlaar, Nasrdin Dchar en Fedja van Huêt.
Kijkers smullen van Joke in Oh Oh Den Haag: 'Joke maakt echt mijn week'
12:26Dit zijn de eerste beelden van Echte Meisjes in de Jungle de familie-editie
11:28Dit is wanneer het nieuwe seizoen van De Bachelorette te zien is
10:39Het lijkt erop dat Moedermaffia na het derde seizoen klaar is
10:06Alex uit Over Mijn Lijk ontwaakt uit coma