TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
De grote dag is aangebroken in De Geniale Vriendin: Elena (Margherita Mazzucco) trouwt met Pietro (Matteo Cecchi). Het wordt geen huwelijk in de kerk, maar een kleine ceremonie in het gemeentehuis. Dan verrast schoonmoeder Adele haar met een grote receptie. Elena voelt zich bedrogen, en dat zal niet de laatste keer zijn.
Pietro ziet haar vooral als huishoudster en moeder. Van schrijven komt zo niets meer en ze is al snel de wanhoop nabij. "Elena wordt geplaagd door de zoektocht naar haar talent", vertelt regisseur Daniele Luchetti in Variety. "Ze zoekt een identiteit: Ben ik wel een echte schrijver? Haar dilemma’s zijn naar binnen gericht." Voor haar vriendin Lila geldt het tegenovergestelde. "Zij richt zich volledig naar buiten. Zij vecht om te overleven."
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
Samenvatting Nederland - Japan WK voetbal 2026 (zonder spoilers)
08:08De TV van gisteren: 'Het is maar goed dat Johan Derksen geen zoon heeft'
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Huizenruilers, Jurassic Park
10:36Terugkijken: bekijk de hoogtepunten van Brazilië - Marokko (video)
09:55Hélène Hendriks sneert naar RTL Tonight: 'Compilatie van hoogtepunten...' (video)