TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
In de loop van 1943 moeten de laatste Nederlandse Joden zich melden voor deportatie. Beide voorzitters van de Joodse Raad belanden in een concentratiekamp, maar weten de oorlog te overleven. De laatste aflevering van De Joodse Raad speelt in 1947, wanneer David Cohen en Abraham Asscher (Pierre Bokma en Jack Wouterse) zwaar onder vuur komen te liggen wegens hun samenwerking met de Duitse bezetter.
Het is een zware tijd voor Cohen en voor zijn dochter Virrie (Claire Bender), die teleurgesteld in haar vader een eigen bestaan probeert op te bouwen. "De serie ging echt onder mijn huid zitten", vertelde Bender aan RTL Nieuws. "Ik zag opeens in Amsterdam allemaal sporen van de oorlogsjaren en 's nachts droomde ik van het verhaal dat we aan het vertellen waren."
Deze laatste aflevering van De Joodse Raad zie je op zondag 7 april vanaf 21:22 uur bij EO op NPO1. Gemist? Kijk alles terug via NPO Plus en NLZiet.
Vanavond staat er een absolute kraker op het programma van het WK voetbal 2026. Portugal en Spanje treffen elkaar in de achtste finales, terwijl later in de nacht ook gastland Verenigde Staten weer in actie komt tegen België.
Slecht nieuws voor fans: comeback Ook Dat Nog! blijft beperkt tot één seizoen
09:22Video: Oud-deelnemers B&B Vol Liefde reageren op de nieuwe kandidaten
09:16Schema kwartfinales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
08:49Dit programma vervangt Huizenruilers op RTL 4
08:48Boer Zoekt Vrouw-boer John (38) overleden bij ernstig verkeersongeval