TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
In de loop van 1943 moeten de laatste Nederlandse Joden zich melden voor deportatie. Beide voorzitters van de Joodse Raad belanden in een concentratiekamp, maar weten de oorlog te overleven. De laatste aflevering van De Joodse Raad speelt in 1947, wanneer David Cohen en Abraham Asscher (Pierre Bokma en Jack Wouterse) zwaar onder vuur komen te liggen wegens hun samenwerking met de Duitse bezetter.
Het is een zware tijd voor Cohen en voor zijn dochter Virrie (Claire Bender), die teleurgesteld in haar vader een eigen bestaan probeert op te bouwen. "De serie ging echt onder mijn huid zitten", vertelde Bender aan RTL Nieuws. "Ik zag opeens in Amsterdam allemaal sporen van de oorlogsjaren en 's nachts droomde ik van het verhaal dat we aan het vertellen waren."
Deze laatste aflevering van De Joodse Raad zie je op zondag 7 april vanaf 21:22 uur bij EO op NPO1. Gemist? Kijk alles terug via NPO Plus en NLZiet.
Na een sterke groepsfase wacht Oranje direct een loodzware test in de knock-outfase van het WK voetbal. In de nacht van maandag op dinsdag neemt Nederland het op tegen Marokko, een duel dat alle ingrediënten heeft voor een zinderende voetbalavond.
Jeremy Clarkson pakt tv-programma's weer op na kankerdiagnose
13:56Astrid Holleeder 'schoot tekort' in RTL Tonight: 'Dat wil niemand horen'
11:24Expeditie Robinson begint pas in november
10:50Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
10:33'Zomercliffhanger van GTST loopt niet voor iedereen goed af'