TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
De Kraak was eerder al een groot succes in België en Duitsland. Kijkers vergeleken de Vlaamse thrillerserie zelfs met Netflix-hit La Casa de Papel en de film The Usual Suspects. De reeks is lichtjes gebaseerd op een waargebeurd verhaal en gaat over een misdaadbende die een beroep doet op een student voor de grootste bankroof aller tijden.
De 20-jarige Jeremy Peeters is een briljante IT-student die een hackerwedstrijd wint. Daarom willen de boeven hem gebruiken, want met zijn computervaardigheden kan hij de internationale bank van Frankfurt hacken. Dat betekent een buit van maar liefst 350 miljoen euro, maar of Jeremy akkoord gaat? Hij mag een deel van het geld houden en kan dat goed gebruiken, alleen gaan de misdadigers voor hun doel over lijken.
De allereerste aflevering van De Kraak zie je op donderdag 19 september vanaf 20:30 uur op Viaplay TV. (HH)
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
De serie van Yousef Gnaoui en Pepijn Lanen maakt op deze datum zijn opwachting op tv
08:46Er komt dus sowieso nog een seizoen van Familie Gillis: Massa Is Kassa
08:30De TV van gisteren: Winter Vol Liefde-kijkers willen niet dat Raoul vertrekt bij Claudia
07:00Programma Olympische Winterspelen woensdag 11 februari
06:47Vanavond op TV: Olympische Winterspelen, De Bogaartjes, Men in Black II