TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Seizoen 1 van Dag & Nacht dateert alweer van twee jaar geleden. De serie waarin Kim van Kooten het hoofd van een team verloskundigen speelt, viel meteen in de smaak bij kijkers. De serie tikte wekelijks, inclusief uitgesteld kijken, makkelijk de miljoen kijkers aan.
Groen licht voor een tweede seizoen kwam er dan ook al snel. En gelukkig is nu ook bekend wanneer. Op 7 mei wordt duidelijk hoe het verder gaat in het ziekenhuis.
De serie gaat er wel wat anders uitzien, De afdeling Verloskunde wordt verruild voor de kinderafdeling. Van Kooten, die de serie ook schrijft, vertelde in een interview dat ze het belangrijk vindt dat verhalen over zieke kinderen worden verteld. Omdat de serie zich verplaatst naar een andere afdeling, speelt niet Kim maar Jennifer Hoffman de hoofdrol in het tweede seizoen.
Gelukkig blijven de oude gezichten ook nog te zien. In de laatste aflevering van het eerste seizoen beviel Ella op een vrij dramatische manier van een zoontje dat ze samen maakte met de getrouwde kinderarts Jerry (Benja Bruijning). En we willen natuurlijk zien hoe dat verder gaat. Gijs Naber speelt nog steeds Michael, het ziekenhuishoofd. Bianca Krijgsman is verpleegkundige Trui.
Seizoen 2 van Dag & Nacht start op 7 mei om 20:30 uur op NPO 1.
Cristiano Ronaldo en Engeland staan vandaag centraal op het WK voetbal. Portugal hoopt zich te herstellen van het verrassende gelijkspel tegen DR Congo, terwijl Engeland de sterke start tegen Kroatië een vervolg wil geven.
Netflix-serie Haantjes krijgt een derde seizoen
10:06MAX Vakantieman keert terug: dit kun je verwachten van het nieuwe seizoen
10:00Danny Froger onthult grootste uitdaging in Het Perfecte Plaatje op Reis: 'Het is daar een chaos'
09:13Videoland deelt eerste details van nieuwe dramaserie Dochters
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij