TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Seizoen 1 van Dag & Nacht dateert alweer van twee jaar geleden. De serie waarin Kim van Kooten het hoofd van een team verloskundigen speelt, viel meteen in de smaak bij kijkers. De serie tikte wekelijks, inclusief uitgesteld kijken, makkelijk de miljoen kijkers aan.
Groen licht voor een tweede seizoen kwam er dan ook al snel. En gelukkig is nu ook bekend wanneer. Op 7 mei wordt duidelijk hoe het verder gaat in het ziekenhuis.
De serie gaat er wel wat anders uitzien, De afdeling Verloskunde wordt verruild voor de kinderafdeling. Van Kooten, die de serie ook schrijft, vertelde in een interview dat ze het belangrijk vindt dat verhalen over zieke kinderen worden verteld. Omdat de serie zich verplaatst naar een andere afdeling, speelt niet Kim maar Jennifer Hoffman de hoofdrol in het tweede seizoen.
Gelukkig blijven de oude gezichten ook nog te zien. In de laatste aflevering van het eerste seizoen beviel Ella op een vrij dramatische manier van een zoontje dat ze samen maakte met de getrouwde kinderarts Jerry (Benja Bruijning). En we willen natuurlijk zien hoe dat verder gaat. Gijs Naber speelt nog steeds Michael, het ziekenhuishoofd. Bianca Krijgsman is verpleegkundige Trui.
Seizoen 2 van Dag & Nacht start op 7 mei om 20:30 uur op NPO 1.
Je ziet het nieuwe seizoen van Dertigers in juni op televisie
13:04Op deze datum zie je De Slimste Mens België ook in Nederland
11:08Dit vinden kijkers van Videoland-serie Rippers
09:25Yvon Jaspers keert terug op tv met een nieuw seizoen van Onze Boerderij
07:51De Reünie krijgt een WK-special