TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Seizoen 1 van Dag & Nacht dateert alweer van twee jaar geleden. De serie waarin Kim van Kooten het hoofd van een team verloskundigen speelt, viel meteen in de smaak bij kijkers. De serie tikte wekelijks, inclusief uitgesteld kijken, makkelijk de miljoen kijkers aan.
Groen licht voor een tweede seizoen kwam er dan ook al snel. En gelukkig is nu ook bekend wanneer. Op 7 mei wordt duidelijk hoe het verder gaat in het ziekenhuis.
De serie gaat er wel wat anders uitzien, De afdeling Verloskunde wordt verruild voor de kinderafdeling. Van Kooten, die de serie ook schrijft, vertelde in een interview dat ze het belangrijk vindt dat verhalen over zieke kinderen worden verteld. Omdat de serie zich verplaatst naar een andere afdeling, speelt niet Kim maar Jennifer Hoffman de hoofdrol in het tweede seizoen.
Gelukkig blijven de oude gezichten ook nog te zien. In de laatste aflevering van het eerste seizoen beviel Ella op een vrij dramatische manier van een zoontje dat ze samen maakte met de getrouwde kinderarts Jerry (Benja Bruijning). En we willen natuurlijk zien hoe dat verder gaat. Gijs Naber speelt nog steeds Michael, het ziekenhuishoofd. Bianca Krijgsman is verpleegkundige Trui.
Seizoen 2 van Dag & Nacht start op 7 mei om 20:30 uur op NPO 1.
Welk programma vervangt realityserie De Bogaartjes op SBS6?
11:05Het langverwachte tweede seizoen van Máxima is nu te streamen op Videoland
10:00Chris Zegers vertelt meer over Een Schat aan Shaffy: 'Machtig om dit te mogen maken'
09:07Winston reageert: Dit is waarom het huisnummer in Miljoenenjacht was afgeplakt (video)
08:55Dit is de startdatum van seizoen 11 van Over Mijn Lijk